SPORTO KALEIDOSKOPAS

KREPŠINIS
Nesėkmingai klostosi nacionalinės krepšinio lygos pusfinalio mačas „Mažeikių“ krepšininkams: po antradienio rungtynių Jonavoje jie serijoje iki trijų pergalių rezultatu 0:2 nusileidžia vietos „Triobet-Malstai“.
Pirmosiose rungtynėse, kurios buvo žaidžiamos Mažeikiuose praėjusį savaitgalį, mūsų ekipa po atkaklios kovos varžovams nusileido rezultatu 86:91. Antradienį išvykoje mažeikiškių neišgelbėjo ir rezultatyvus (pelnė 31 tašką) Osvaldo Mačernio žaidimas: pralaimėta jonaviškiams rezultatu 77:90.
Trečiosios pusfinalio rungtynės bus žaidžiamos mūsų mieste penktadienį.
FUTBOLAS
Ir po trečiojo šalies futbolo A lygos pirmenybių turo „Mažeikių“ ekipos taškų grafoje išlieka nulis: Marijampolės manieže mažeikiškiai rezultatu 0:2 nusileido šalies čempionui Panevėžio „Ekranui“.
„Rungtynių pradžioje vienas prieš vieną su varžovų vartininku iššoko Erlandas Šiaulys, iš geros padėties smūgiavo Marius Birškys, tačiau nuginkluoti varžovų vartininko nepavyko. Už tai buvome nubausti – 29-ąją minutę po baudos smūgio galva įvartį į mūsų vartus pelnė Dainius Gleveckas, likus dviem minutėms dar kartą Paulių Kaktavičių nuginklavo Vitas Rimkus. Antrajame kėlinyje panevėžiečiai dar turėjo kelias progas pelnyti įvartį, geros progos sumažinti rezultatą neišnaudojo Antanas Tautvydas“, – apie rungtynes glaustai papasakojo ekipos vadovas Aldaras Pupliauskas.
Šeštadienį mažeikiškiai žais Klaipėdoje, kur „Žalgirio“ stadione susitiks su taip pat A lygos debiutante „Klaipėdos“ vienuolike.
Sekmadienį „Mažeikių“ dublerių komanda rungtynes su „Klaipėdos“ ekipos dubleriais žais Mažeikių centrinio stadiono atsarginėje aikštėje. Rungtynių pradžia – 13 valandą.

LENGVOJI ATLETIKA
Po penkerių metų pertraukos Mažeikiuose vyko Velykinis penkių kilometrų bėgimas, kurio trasa driekėsi pavenčiais. Išbandyti jėgas bėgimo takelyje panoro 14 merginų ir 27 vaikinai ir vyrai.
Absoliučiai geriausią laiką distancijoje parodė viekšniškis Jonas Jokubauskas, kuris trasą įveikė per 19 minučių ir 49 sekundes. Merginų grupėje nugalėjo Gerda Liaugminaitė.
Kitose amžiaus grupėse triumfavo A. Laurinavičius, A. Šimkus, V. Markaitis, moterų – M. Jonušaitė ir G. Laurinavičienė.