Taryboje: patikslinimai, perduotas turtas ir ilgalaikiai planai

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Penktadienį Mažeikių rajono savivaldybės taryba rinkosi į paskutinį šių metų posėdį.
Bene trumpiausiame šiemet posėdyje, dalyvaujant 25 tarybos nariams, buvo priimti 29 sprendimai. Išklausyta informacijos apie Administracinės komisijos veiklą ir apie rajone gyvenančių vaikų iki šešiolikos metų mokymosi pagal privalomojo švietimo programas užtikrinimą.

Patikslinimų poreikis

Finansų skyriaus vedėja Julija Balvočienė teikė tarybai sprendimą „Dėl Mažeikių rajono savivaldybės 2015 metų biudžeto patvirtinimo“ patikslinimo.
„Nors Ekonomikos komitetui svarstyti buvo pateiktas vienas sprendimo projektas, tačiau, kaip žinote, – metų pabaiga ir ypač svarbu sudėlioti visą planą teisingai, kad ataskaitos ir pinigai tose ataskaitose būtų parodyti teisingai“, – patikslinimų svarbą motyvavo vedėja.
Pagrindiniai patikslinimai buvo dėl iš valstybės biudžeto papildomai gautų lėšų, dėl dotacijų sumažinimo, asignavimų paskirstymo.

Patvirtintas strateginės veiklos planas

Sprendimo patikslinimą dėl Mažeikių rajono savivaldybės investicijų programos pristatė Strateginio vystymo ir investicijų skyriaus vedėja Sandra Ramanauskienė.
„Kadangi pastaruoju metu labai intensyviai vyksta pasiruošimas 2014–2020 metų europinių lėšų įsisavinimui, mus labai dažnai pasiekia finansavimo sąlygų aprašai arba jų projektai. Vadovaujantis jais, rengiami investiciniai projektai, projektiniai pasiūlymai, planuojamas paraiškų teikimas, todėl reikalinga patikslinti investicijų programą“, – kalbėjo pranešėja.
Kitais metais planuojami choreografijos ir dailės mokyklų sutvarkymo projektai, Moksleivių namų pastato atnaujinimas, socialinio būsto įrengimas Kudirkos g. 6 ir kita.
Balsavus vienbalsiai buvo patvirtintas ir Mažeikių rajono savivaldybės 2016–2018 metų strateginės veiklos planas.

Perduos techniką

Posėdyje svarstyti ir keli klausimai dėl savivaldybei priklausančios panaudotos kompiuterinės technikos perdavimo formalųjį švietimą papildančiai Mažeikių dailės mokyklai bei moksleivių techninės kūrybos centrui.
Patikėjimo teise uždarajai akcinei bendrovei „Mažeikių vandenys“ perduotas valdyti teismo bešeimininke pripažinta Gyvolių kaime esanti vandenvietė.
Taryba patvirtino sprendimą pagal panaudos sutartį perduoti Mažeikių rajono ugniagesių komandai gaisrinį automobilį. Jį savivaldybei už simbolinius 29 euro centus pardavė akcinė bendrovė „ORLEN Lietuva“. Ši transporto priemonė bus perduota Laižuvos ugniagesiams.
Du gaisriniai automobiliai buvo nurašyti kaip netinkami naudoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto