Triukšmautojus ir girtuoklius tramdo baudomis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Administracinių pažeidimų statistika liudija, kad mūsų rajono gyventojams administracinės baudos  dažniausiai skiriamos už keliamą triukšmą ir alkoholinių gėrimų vartojimą ar girto pasirodymą viešose vietose.

Praėjęs šventinis savaitgalis, pasak mažeikiškių policijos pareigūnų, išsiskyrė tuo, kad dėl kaimynų keliamo triukšmo pradėta net 16 administracinių teisenų.
„Suprantame, kad ne visi išgali gimtadienius ar kitas šventes švęsti kavinėse ar kitur, tenka priimti svečius ir daugiabučiuose, todėl vienintelė išeitis tokiu atveju – betarpiškas bendravimas su kaimynais. Tačiau ir sutarus negalima naudotis kaimynų gerumu, neturi būti piktybiškumo“, – sakė Mažeikių policijos komisariato veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas.
Statistika rodo, kad dėl triukšmadarių mūsų rajonas „pirmauja“ tarp kitų Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamų rajonų: per du mėnesius mūsų rajone dėl triukšmo pradėta 41 administracinė teisena (Telšiuose – 28, Kelmėje – 5, Akmenėje – 14).
Daugiau informacijos – laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto