Vienų namų šeimininkai kovoja su potvyniais, kitų – užkasinėja griovius

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Smarkiai palijus arba esant tokiam kritulių gausiam laikotarpiui, kokia buvo ši žiema, Mažeikiuose esančioje M. Valančiaus gatvėje prasideda potvynis.
Su šia problema susiduriantys žmonės nori greitų sprendimų, o bendrovės „Mažeikių vandenys“ atstovai teigia, kad patys gyventojai tiems sprendimams ir prieštarauja.

Namie – su guminiais botais

Praėjusią savaitę socialiniame tinkle „Facebook“ buvo paviešintos nuotraukos, kuriose užfiksuota ne tik skęstanti M. Valančiaus gatvės atkarpa, bet ir vaizdai iš 19-ojo šios gatvės namo. Nuotraukose – ant grindų, po baldais telkšantys vandens klanai, nuo drėgmės išsiraičiusi grindų danga.
Čia gyvenanti Odeta, bendraudama su „Santarve“, pasakojo, kad jos namas pastatytas jau labai seniai, o sklypas yra žemas. Tie gyventojai, kurie savo namus statėsi vėliau, sklypus „pakėlė“ užpildami gruntu.
Moteris savo namą yra apdraudusi ir jau sulaukė draudimo įmonės atstovų vizito, o dabar laukia draudikų sprendimo dėl patirtų nuostolių kompensavimo. Ir gyvena su išardytomis grindimis.
Beje, tai antras kartas, kai po potvynio gatvėje vanduo susitelkia pašnekovės name, o jai tenka daryti remontą.

Nuotr. iš asmeninio archyvo

„Turbūt gausiu kažkiek pinigėlių. Bet svarstau: remontuoti ar neremontuoti? Jei žinočiau, kad artimiausius kelerius metus taip nelis, remontuočiau. Tik juk visi matome, kokios stichijos eina. Jeigu jau žiemą namai skęsta, kas vasarą bus? Remontas iš esmės problemos neišsprendžia. Mūsų gatvė yra pelkė, liūnas“, – kalbėjo mažeikiškė.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto