Žinias tikrinosi „Europos egzamine“

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Europos dieną internetu buvo galima laikyti ir „Europos egzaminą“. Dalyvauti trumpame, nuotaikingame žinių apie ES patikrinime galėjo įvairaus amžiaus gyventojai.

Egzaminą sudarė 10 klausimų su pateiktais atsakymų variantais, kuriuos reikėjo pasirinkti per kuo trumpesnį laiką. Klausimai buvo sudaryti ne tik iš tradicinių temų apie ES institucijas, kultūrų įvairovę, geografiją, istoriją, bet ir apie šių metų aktualijas: Europos žaliąją ir skaitmeninę pertvarką, jaunimo galimybes ir dalyvavimą demokratiniame gyvenime.

Kiekvienas „Europos egzamino“ dalyvis, egzamino dieną pateikęs atsakymus į visus klausimus, elektroniniu paštu sulaukė asmeninių kvietimų į tik „Europos egzamino“ dalyviams skirtą virtualų renginį – ,„MEMŲrandomą“ su jaunimo pamėgtu vaizdo tinklaraštininku Pauliumi Mikolaičiu, geriau žinomu kaip Paul de Miko.

Egzamino organizatoriai skaičiuoja, kad žinias pasitikrino daugiau nei 44 tūkst. Lietuvos gyventojų, tačiau, kiek dalyvių buvo atskiruose regionuose, neišskiria. Kiekvienas dalyvis galėjo parsisiųsti diplomą, patvirtinantį dalyvavimą šiame nuotoliniu būdu vykusiame žinių konkurse, o trys mokyklos, masiškiausiai dalyvavusios „Europos egzamine“, bus apdovanotos stalo žaidimais „Eureka“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto