„Žvaigždžių dienoje“ – mažeikiškiai

Tarp ateities krepšinio „žvaigždžių“ varžėsi Tadas Pocevičius (kairėje) ir Dominykas Daubaris. Nuotr. iš Mažeikių SM archyvo

Lietuvos Moksleivių krepšinio lygos organizuotoje „Žvaigždžių dienoje“ dalyvavo apie tris šimtus sportininkų. Į renginį pirmą kartą buvo įtraukti nuo 12 iki 19 metų krepšininkai. Į  Klaipėdos LCC Tarptautinio universiteto sporto salėje organizuotą renginį buvo pakviesti ir du Mažeikių sporto mokyklos (SM) mokiniai – U16 komandoje rungtyniaujantys trenerio Vidmanto Berčio auklėtiniai Tadas Pocevičius ir Dominykas Daubaris bei jų bendraamžė, Mažeikių SM kelią pradėjusi ir šiuo metu Vilniaus krepšinio mokyklai atstovaujanti  Danielė Paunksnytė. 

});

T. Pocevičius rungėsi 15-mečių ir 16-mečių snaiperių konkurse, kur varžėsi 16 krepšininkų. Atrankiniame etape surinkęs 9 taškus jis į finalą nepateko. D. Paunksnytė tarp aštuonių varžovių tapo snaiperių konkurso nugalėtoja.

Ji, kaip ir D. Daubaris, buvo išrinkta į lygos jaunučių rinktinę, tik rungtyniavo...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto