Aktyvaus laisvalaikio mėgėjai rinkosi į sporto šventę Sedoje

„Sedulos“ futbolininkai. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Sedoje vyko sporto šventė „Seda 2020“. Kaip pripažino jos organizatoriai, dėl pandemijos šį kartą svarbiausia buvo ne dalyvių gausa, o noras aktyviai praleisti rudens savaitgalį.

Komandų skaičius – minimalus

Šią sporto šventę sediškiai rengia jau 23-ią kartą. Šeštadienį į miestelio sporto komplekso futbolo aikštę išbėgo trys ekipos iš Sedos, Tirkšlių ir Skuodo. Vienas iš turnyro organizatorių, miestelio sporto entuziastas Ričardas Zoza jas pavadino „senais draugais“. Kova aikštėje pasižymėjo atkaklumu: skuodiškiai, abejas rungtynes sužaidę lygiosiomis, užėmė antrą vietą, Tirkšlių komanda, kurios pagrindą sudarė mažeikiškiai jaunuoliai, tapo turnyro nugalėtoja, 1:0 įveikusi trečioje vietoje likusius sediškius.
„Nors turnyre norą dalyvauti pareiškė daug komandų, net ir iš Žagarės, atsižvelgę į koronaviruso pavojų, šį kartą sumažinome jų skaičių iki minimumo. Planavome surengti senjorų turnyrą, tačiau vėliau nusprendėme: tegul rungtyniauja ir jaunimas, juk svarbus ne rezultatas, o gera nuotaika ir gerų draugų susibūrimas“, – kalbėjo R. Zoza.
Tris geriausiųjų prizus: vartininko, puolėjo ir absoliučiai geriausio žaidėjo išsivežė nugalėtojai Arnoldas Kaupys, Nikolaj Belyj ir Giedrius Mickus. Geriausiu gynėju buvo pripažintas sediškis Marius Zoza, saugu – skuodiškis Tomas Jonušas.

Viską lems situacija

Viena seniausių sporto švenčių rajone prasidėjo neįprastai – „Sedulos“ ekipai buvo įteikti Mažeikių krepšinio lygos bronzos apdovanojimai, o Domas Vaitkus pagerbtas kaip geriausias lygos vidurio puolėjas.
Tai, kad šis laimėjimas neatsitiktinis, parodė ir krepšinio turnyro trys prieš tris, kuriame varžėsi 8 ekipos, rezultatai: Sedos jaunimas, kurio garbę gynė D. Vaitkus, Rokas Songaila ir Rokas Smilgevičius, po atkaklaus finalo įveikė „Žemaitiją“ ir tapo taurės laimėtoju.
Baudų ir tritaškių metimų konkurse triumfavo Dovydas Daubaris ir Gvidas Turauskas.
„Didelės šventės nerengėme, tačiau nutraukti tradicijos negalėjome ir stengėmės saugoti vieni kitus. Lapkričio mėnesį miestelyje paprastai vyksta šaškių ir šachmatų turnyras, kuris jau pasižymėjęs visame Žemaitijos regione, tačiau viskas priklausys nuo situacijos dėl koronaviruso“, – sakė R. Zoza.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*