Antrasis pirmenybių ratas pradėtas kovingomis lygiosiomis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antrąjį Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos pirmenybių ratą Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkai trečiadienį pradėjo taip pat kaip ir pirmenybes – pirmosios rungtynės
baigėsi kovingomis lygiosiomis.

Visi įvarčiai – per pirmą kėlinį

Mažeikiškiai žaidė Telšiuose su vietos „Džiugo ateities“ komanda.
Visi šių rungtynių įvarčiai realizuoti pirmajame kėlinyje – 20-ąją minutę po vienuolikos metrų baudinio mažeikiškius į priekį išvedė Antanas Tautvydas, o po minutės ir telšiškiai vienuolikos metrų baudiniu išlygino rezultatą.
Likus dviem minutėms iki kėlinio pabaigos, pasinaudojęs sumaištimi prie varžovų vartų, įvartį pelnė mažeikiškis Kornelijus Kairys, o paskutinę kėlinio minutę aikštės šeimininkai rezultatą išlygino.
Rungtynės baigėsi kovingomis lygiosiomis – rezultatu 2:2.

Žaidė nepilnos sudėties

„Antrajame kėlinyje telšiškiai atliko kelis keitimus, aikštėje žaidė net penki pagrindinės Telšių ekipos, kuri rungtyniauja pirmojoje šalies lygoje, žaidėjai. Jie perėmė iniciatyvą, tačiau mūsų ekipa sėkmingai gynėsi. Per teisėjo pridėtą laiką mūsų ekipos žaidėjo Renaldo Girgždžio smūgiuotas kamuolys atsimušė į varžovų vartų virpstą ir rungtynės baigėsi lygiosiomis.
Manau, kad šis rezultatas atspindi rungtynių eigą – mūsų futbolininkai dar nebuvo atsigavę po pirmadienio išvykos ir sunkių rungtynių Vilniuje, dėl raudonos kortelės negalėjo žaisti Antanas Bulošas“, – rungtynes komentavo komandos vadovas Aldaras Pupliauskas.
Kitą trečiadienį septintą valandą vakaro Mažeikių centriniame stadione „Atmosfera“ žais eilines antrojo rato rungtynes su „Šiaulių-2“ futbolininkais.
Abi ekipos šiuo metu turi iškovojusios po devynis taškus ir turnyrinėje lentelėje yra greta viena kitos.

One Reply to “Antrasis pirmenybių ratas pradėtas kovingomis lygiosiomis”

1. Romas parašė:

Telšiai prieš keletą dienų,nuo Gargždų pramogautojų-alaus mėgėjų gavo 1-11,o Mažeikių perspektyvusis jaunimas negali aplošti net telšiškių,kurie savo sąskaitoje ir teturėjo vieną taškelį,iškovotą su mažeikiškiais…..gėda.