„Atmosferai“ – galimybė pereiti į aukštesnę lygą

Antanas Bulošas. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitės pradžioje buvo minima Futbolo diena. Šios sporto šakos sezonas šiemet buvo vienas iš sėkmingesnių – miesto reprezentacinė futbolo komanda „Atmosfera“ tapo Lietuvos futbolo federacijos antros lygos Vakarų zonos bronzos medalininke ir turi realią galimybę kitą sezoną pakilti į antrą pagal pajėgumą Lietuvos futbolo lygą.
Ekipos trenerio Antano Bulošo nuomone, tokia reta galimybe būtina pasinaudoti.

Praėjusį sezoną dėl Vakarų zonos nugalėtojų vardo kovėsi 12 komandų. Mažeikių „Atmosfera“ trečią vietą iškovojo pasiekusi 13 pergalių, dvejas rungtynes sužaidusi lygiosiomis, o septynerias pralaimėjusi.
Rezultatyviausiai praėjusį sezoną žaidė Gintas Skrodenis, pelnęs 16 įvarčių. 10 įvarčių įmušė Deividas Gineitis, 7 – Dalius Keršis.
Lyginant su ankstesniu sezonu, kai buvo pelnyta septinta vieta ir iškovotos tik penkios pergalės, pastebimas didelis žingsnis pirmyn.
Nuo 2013 metų, kai „Atmosfera“ pradėjo kovas antrojoje lygoje, trečia vieta yra geriausias pasiekimas: pirmą sezoną mažeikiškiai buvo šešti, po to – devinti, po to – vėl šešti, pernai – septinti.
„Prie laimėjimo prisidėjo daug aplinkybių – pasiruošimą sezonui pradėjome gerokai anksčiau, pavyko suburti tokią komandą, kad galėjome vykdyti treniruotes beveik kaip profesionalūs klubai – surengdavome po keturias ar penkias treniruotes per savaitę.
Per metus sustiprėjo mūsų klube augęs jaunimas, prisidėjo iš Telšių grįžęs Deividas Gineitis, iš užsienio sugrįžo mūsų auklėtiniai Tomas Bružas ir Dalius Keršis, kurie sustiprino ekipą“, – „Santarvei“ sakė komandos treneris.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*