Etapo pabaigai – du „Mažeikių“ pralaimėjimai

Aidas Einikis (balta apranga), debiutavęs komandoje, žaidė agresyviai ir buvo vienas rezultatyviausių krepšininkų mažeikiškių gretose. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Nacionalinėje krepšinio lygoje baigėsi pirmojo etapo kovos. Lygos komandos pasidalijo į du septynetus ir kovos atskirai.
„Mažeikių“ krepšininkai žais antroje grupėje, kur bus varžomasi dėl 7–14 vietų.

Patirti dar du pralaimėjimai

Paskutinėse dvejose pirmojo etapo rungtynėse mažeikiškiai krepšininkai patyrė nesėkmę.
Šeštadienį „Mažeikiai“ savų sirgalių akivaizdoje nusileido „Telšių“ ekipai.
Po pirmojo kėlinio telšiškiai pirmavo 12 taškų skirtumu, antrajame kėlinyje mūsų komanda tik kiek priartėjo prie varžovų – svečiai pirmavo rezultatu 47:39. Trečiajame kėlinyje skirtumas buvo sumažintas iki keturių taškų, tačiau jam baigiantis telšiškiai pirmavo rezultatu 75:63.
Ketvirtajame kėlinyje svečiai jau šventė įtikinamą pergalę rezultatu 75:99.
Mūsų ekipoje rezultatyviausiai žaidė Rytis Biliartas, pelnęs 20 taškų, komandoje debiutavęs Aidas Einikis buvo antras pagal rezultatyvumą – jis įmetė 13 taškų.
Paskutinėse pirmojo etapo rungtynėse, kurias mažeikiškiai žaidė su Vilniaus „Perlu“, šis debiutantas buvo rezultatyviausias (24 taškai), ir vis tik „Mažeikiai“ pralaimėjo – 68:79.
Po pirmojo kėlinio aikštės šeimininkai mažeikiškiai pirmavo dvidešimties taškų skirtumu, po antrojo persvara siekė tik šešis taškus, o po trečiojo dviem taškais jau pirmavo vilniečiai. Paskutiniame ketvirtyje varžovai tik padidino persvarą ir užtikrintai laimėjo rungtynes.