Gyventojus papiktino remontuojamo kelio dulkės

Dėl laikinų nepatogumų kelininkai kaltino ir karštą bei sausą orą. Autoriaus nuotrauka

Vykstant kelio Ežerė–Mažeikiai atkarpos rekonstrukcijos darbams, gyventojai piktinosi keliamomis dulkėmis, nesusikalbėjimu su kelininkais.

Šiuo metu vykdoma kelio Ežerė–Mažeikiai beveik septynių kilometrų atkarpos rekonstrukcija sukėlė gyventojų pasipiktinimą.
„Buvo nuimamas senojo asfalto sluoksnis, gremžiami kelkraščiai, vežamas smėlis – ir visa tai per didžiuosius karščius. Įsivaizduokite, ką mums teko patirti – nuo sunkiasvorio transporto sukeltų dulkių apdulkėjo stogai, palikti kiemuose automobiliai dengėsi didžiuliu dulkių sluoksniu, langų praverti negalėjome, jau nekalbame apie tai, kad skalbinius būtų galima džiovinti lauke“, – piktinosi į redakciją paskambinęs Andriejus Virkutis.
Jis pasakojo kreipęsis dėl šito į darbus vykdančius kelininkus, tačiau šie aiškino, jog vandenį vežiojanti technika nespėja, jos trūksta. Susidaręs įspūdis, kad kelininkai ignoravo žmonių nusiskundimus.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

12 Atsakymų į “Gyventojus papiktino remontuojamo kelio dulkės”

 1. Xxl is buknaiciu parašė:

  Pavydas blogas dalykas…. O pavyduoliu siais laikais netruksta ypac buknaiciuose. Kritikuoja tie kurie nieko nedaro ir prie nieko neprisideda,ale matai mazai duoda……kaimui nieko nepadeda…..Pajudinkit Jus bent karta savo uzpakalius nuo sofu….duokit sventems bent po euruka, tada ir kritikuokit zmogu.
  Normalus vyras,paprasius pagalbos nera niekad atsakes….. nesuprantu kas jums blogai,kad tuos tinginius pakrutino…

 2. Jonis to buknaitiskiui parašė:

  Tai gal tu nori kad Andrius tave ivaikintu? Dirbk kai jo seima dirba ir turesi, kiek kartu Andrius su savo technika gatves ziema vale Buknaiciuose , pamirsai , verki kad jis sventem mazai sponsoriuoja , o tu konkreciai kiek sponsoriavai ; ir be to zmones skundziasi kad keliai yra remontuojami sudarankiu, truksta technikos tai kokio velnio apsiimat kazka daryt jeigu esat ubagai , tegul daro tie kas turi technikos pakankamai , bet ne apsiziosiu kasni kurio praryt negaliu ir verksiu ZMONES NORI TIK KOKYBISKAI IR SIUOLAIKISKAI ATLIEKAMU DARBU , vaziavau kazkada is Rygos tai ten irgi kelia naujai dare ir dulkiu vos vos nes pastoviai laiste . Visam pasauly moka dirbt o Mazeikiuose tik sudarankiai like?

 3. Jo parašė:

  Tegul džiaugiasi, kad iš vis šitą kelią taiso.

 4. Buknaitiskis parašė:

  Tarybos narys tai ne meras….
  Suda tas virkutis yra pasitenges del kaimo. Savo interezus tik ziuri.
  Numeta kelis eurus bendruomenes sventei ale remejas.
  Tokiu tarybos nariu puse mazeikiuos loja pries rinkimus. Po rinkimu uostykit suda kaimieciai…
  Ane Andriejau?

 5. shiusha parašė:

  kazkaip netinkama buda i save atkreipti demesi pasirinko ponas Virkutis

 6. >Virkutis - tarybos narys 2018-06-02 13:07:37 parašė:

  Na ir? Kiek teko susidurti,padorus žmogus.

 7. Virkutis - tarybos narys parašė:

  ar visi žinot kas Virkutis yra tarbybos narys.. beja vasltietis… įsivaizduojat kokį žmogų turime valdžioje BRAVO….

 8. Kodėl ponas VIrkuti? parašė:

  o sakykit PONAS VIRKUTI ar žmonės patenkinti KAI SU DIDELIOM SAVO ŪKIO MAŠINOM IR TRAKTORIAIS VAŽINĖJATE PO KAIME IR GADINATE KAIMO KELius????????? manau reikės rinkti parašus ir klausit kodėl Virkutis sau leidžia su didelių gabaritų traktoriais lejgvai ir neatsargiai judėti kaimo keliais????? Galite ponas VIRKUTĮ atsakyti?

 9. veidrodis parašė:

  nepatenkintų buvo ir rojuje.

 10. bletandriejau parašė:

  atvaryk i svecius, gyvenam prie zvyrkelio, kolkozo laikais ti pripises tarktorininkas su bielkiu vien syki savaiteje pralekdavo ir per diena autobusu parko suklypes lazas du sykius prasliauzdavo… o dabar, medziotojai su dzipu rytais vakarais, ukinykai su JD (butinai su dubliais) pilnu gazu prasikosia, latviai ir lietuviai su miskoveziais link latvijos, kelininkai, elektrikai, ir prekes i kolkozo kriautuve ir t.t. ir pan. ir visa tai 24/7/360. pripratom…..

 11. nuomonė parašė:

  Netvarko kelių -blogai,keikiama valdžia,tvarko kelius-vėl blogai…Tas amžinas noras skųstis,dejuoti…Šlykštu…

 12. ll2ddr parašė:

  Dziaukites kad kelius tvarko ir maziau verkit nevykeliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto