Į Pakruojo dvarą – kurti gėlių kompozicijų

Nuotr. iš klubo ,,Mano namai“ archyvo

Klubas ,,Mano namai“ šeštadienį vyko į Pakruojį kurti gėlių kilimų. Užsiėmimas pavadintas „Žiedų valdovai“. Susirinkusieji buvo kviečiami sukurti po unikalią, „gyvą“ gėlių kompoziciją, jas kurti ir puošti naudojant tik gamtos dovanas.
Tai išskirtinis atvejis, kai gėlės, augalai sodinami, nes dažniausiai kilimai kuriami iš skintų augalų. Visi 23 kolektyvai kūrė meilės tema pagal rašytoją V. Šekspyrą. Mažeikiškių tema – „Magijos virsmas“. Dalyviai turėjo puikią galimybę patobulėti, pristatyti savo ir pamatyti kitų darbus, parodyti išmonę ir kūrybiškumą, dalytis patirtimi su kitais Lietuvos kūrėjais, įgyti naujų žinių iš profesionalių floristų, bendrauti su panašių pomėgių turinčiaisiais.
Mažeikiškės susilaukė ir nemažai stebėtojų. Jos apdovanotos padėka bei pakvietimais į magišką gėlių pasaulį „Vasarvidžio nakties sapnas“, įteiktos kortelės suteikia galimybę nemokamai lankyti 2020 metų renginius Pakruojo dvare, o Barono patvirtintais liudijimais suteikta garbė tapti svarbia dvaro bendruomenės dalimi – Pakruojo dvaro dvariškiais! Renginyje dalyvavusi garsioji Lietuvos žolininkė Jadvyga Balvočiūtė įsteigė specialų prizą mūsų dalyviams. Renginį ,,Žiedų valdovai“ filmavo ir rodė LRT televizija.
Džiaugiamės galimybe išvykti į gėlėčiausią Lietuvos dvarą, pajusti šekspyriškus jausmus, pasinerti į tūkstančių vasaros gėlių magijos pasaulį, garsinti Mažeikių kraštą, o įgytą patirtį panaudoti klubo veiklose.
Krista KINČIENĖ,
Klubo vadovė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto