Linksmieji nykštukai ir pasitinka, ir palydi

Nuotr. iš lopšelio-darželio archyvo

Lopšelį-darželį „Bitutė“ visą gruodį saugos ir lankys linksmi nutrūktgalviai nykštukai. Kaip vaikiškų pasakų herojai jie slepiasi netikėčiausiose vietose arba pasirodo vaikams ir praeiviams.

Štai ką apie išdykusius nykštukus rašo mokytoja Vilija Štakonienė:
„Po vakarienės už lango tamsa, tik lauke nuo grupių lempų krinta šviesos srautas… Mano vaikus išsivedė, tad atidariusi langą vėdinu patalpas.
Girdžiu vaiko balsą:
– Mama, mama, einame, einame, čia dar ne viskas… Aš parodysiu, kur dar pasislėpę nykštukai… Pažiūrėk, kokie jie juokingi… O mūsų nykštukai – ten, toliau. Einam, aš parodysiu!
Ir ką Jūs galvojate? Po mūsų grupės langais dar praėjo net kelių šeimų nariai, kuriuos vedė vaikai. Ėjo ieškoti nykštukų, nors jau ir sutemę.
Pamąsčiau: kokios šaunuolės mūsų kolegės Joida Gurauskienė ir Indrė Skeivienė, sugalvojusios tokį linksmą projektą! Kaip puikiai vaikai geba įsijungti į mūsų kuriamą žaidimą-veiksmą- nuotaiką. Ar ne džiugu? Visa tai – mūsų darželio aplinkoje.“
Iš tiesų, teisinga pozicija: niekas – net karantinas – nesutrukdys smagiems nykštukams įsikurti pas mus, o vaikams ir tėveliams jais pasidžiaugti.
Beje, „Bitutė“ puošiasi toliau. Galerijų languose – baltas miestas iš sulankstytų namelių. Visi kartu laukiame baltos žiemos ir švenčių.

Rita NORVILIENĖ,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*