„Mažeikiai“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės

Trečiose rungtynėse iš eilės rezultatyviausias mažeikiškių ekipoje buvo Darius Tarvydas. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antrąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje iškovojo „Mažeikių“ krepšininkai, kurie išvykoje po itin atkaklios kovos nugalėjo „Prienų“ krepšininkus.
Pirmąjį kėlinį rezultatu 22:19 laimėjo mažeikiškiai, tačiau antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė aikštės šeimininkai, kurie jau pirmavo dešimties taškų skirtumu – 47:37.
Trečiojo kėlinio pradžioje prieniškių pranašumas siekė net šešiolika taškų, tačiau varžovams aktyviai pasipriešino Darius Tarvydas, kuris per kėlinį pelnė net 16 taškų,  tad po trečiojo kėlinio rezultatas buvo lygus – 66:66.
Iki ketvirtojo kėlinio vidurio „Prienai“ dar pirmavo keliais taškais, tačiau iniciatyvą jau buvo  perėmę mažeikiškiai, kurie ir šventė penktąją pergalę čempionate (rezultatas – 88:77).
Trečias rungtynes iš eilės rezultatyviausiai mūsų ekipoje žaidė D. Tarvydas, iš viso pelnęs 19 taškų, 13 taškų įmetė Taileris Olanderis, 11 – Arvydas Gydra.
Paskutines rungtynes šį LKL sezoną mūsų krepšininkai žais antradienį Kėdainiuose su vietos „Nevėžio“ komanda.

2 Atsakymai į “„Mažeikiai“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės”

1. Komentatorius parašė:

Kažkaip Mažeikių reprezentacinė komanda nekokį sezoną sužaidė. Kažkas kažką ne taip reprezentavo, gal klubo vadžia?

2. lolas parašė:

Iškovojo. Ir kas? Švelniai tariant „prapisom sezona“. Jau viskas prarasta, nebent „Nevėžį“ už aferas pašalintų iš LKL :) Šiai dienai turim gerą komandą, bet „mle“ per vėlai.