„Mažeikiai“ suklupo Vilniuje

Rezultatyviausiai mūsų ekipoje žaidė septyniolika taškų pelnęs Darius Tarvydas. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šeštadienį po įdomios ir permainingos dvikovos Lietuvos krepšinio lygoje „Mažeikiai“ išvykoje rezultatu 70:76 nusileido trečioje vietoje žengiančiam Vilniaus „Lietuvos rytui“.

Pirmajame kėlinyje rungtynės vyko taškas  į tašką ir jis pasibaigė rezultatu 18:17 aikštės šeimininkų naudai. Antrajame kėlinyje vilniečiai iš eilės pelnė net keturiolika „sausų“ taškų ir susikrovė net penkiolikos taškų skirtumą, kurį kėlinio pabaigoje mažeikiškiai tik truputį aptirpdė  – po antrojo kėlinio buvo pralaimima rezultatu 30:43.
Trečiojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai persvarą padidino net iki septyniolikos, tačiau mažeikiškiai nenuleido rankų ir kėlinio pabaigoje jį sumažino net iki penkių. Ketvirtajame kėlinyje vilniečiai skirtumą vėl padidino iki trylikos, tačiau mūsų komanda vėl jį „ištirpdė“ ir Darius Tarvydas paskutinėmis rungtynių akimirkomis rezultatą sušvelnino iki šešių.
Pastarasis žaidėjas buvo rezultatyviausias mūsų ekipoje, pelnęs 17 taškų, 14 taškų įmetė ir devynis kamuolius atkovojo Tyleris Olanderis.
Po mėnesio pertraukos mūsų komandos žaidimą Mažeikiuose galės stebėti ir mūsų miesto sirgaliai – kitą šeštadienį mūsų ekipa „Ventos“ progimnazijos sporto salėje susikaus su devintoje vietoje esančia „Prienų“ ekipa.

One Reply to “„Mažeikiai“ suklupo Vilniuje”

1. naujieną parašė:

blyn pranešė: o kur jie nesuklupo? Kam apie tai išvis rašyti ir nervinti? Ir dar taip smulkiai apkeverzoti pralaimėjimą.