Mažeikiškė – šalies jaunių rinktinėje

Simona Rimkevičiūtė. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Po ilgesnės pertraukos į Lietuvos jaunių stalo teniso rinktinę pateko ir mažeikiškė – mūsų šaliai Rygoje vykusiame stipriausiųjų Baltijos jaunių (iki aštuoniolikos metų) „TOP-10“ pirmenybėse atstovavo ir trenerio Raimondo Jackevičiaus šešiolikmetė auklėtinė Simona Rimkevičiūtė.
Turnyras buvo labai intensyvus – jo dalyviai per dvi dienas turėjo sužaisti po devynis asmeninius susitikimus. Po visų kovų paaiškėjo, kad turnyro nugalėtoja tapo alytiškė Karina Ivanauskaitė, o mažeikiškė iškovojo aštuntą vietą.
„Simonos pelnyta vieta neatspindi mano auklėtinės galimybių. Manau, kad ji galėjo pasirodyti ir geriau, tačiau veikė varžybų įtampa. Šiuo metu Simona yra viena perspektyviausių mūsų žaidėjų, jai sudarytos visos sąlygos tobulėti, dabar viskas priklauso nuo pačios sportininkės, požiūrio į treniruotes ir juodo darbo. O tai, kad ji gali daugiau, liudija ir 2020 metais pasiekti rezultatai, kai kartu su Irmantu Daukontu Simona iškovojo šalies jaunių mišrių dvejetų čempionų titulus. Pernai „Vijurko“ moterų komandos gretose ji tapo šalies pirmos lygos moterų komandinio čempionato nugalėtoja“, – sakė mažeikiškės treneris R. Jackevičius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto