Mažeikiškiai nusileido LKL čempionams

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Nesėkme „Mažeikių“ komandai baigėsi pirmadienį žaistos namuose Lietuvos krepšinio lygos rungtynės su legendiniu Kauno „Žalgiriu“ – pralaimėta rezultatu 65:96.
Rungtynes mažeikiškiai pradėjo tragiškai – nepavyko metimai iš po krepšio ir per keturias minutes buvo pelnytas tik vienas taškas, kai tuo tarpu kauniečiai jų per tą laiką surinko dešimt. Tik kėlinio viduryje mūsų komanda kiek atsigavo ir pirmasis kėlinys pralaimėtas 14:22. Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė – po jo „Žalgiris“ pirmavo jau keturiolikos taškų skirtumu.
Trečiasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu, rezultatas vis augo jų naudai ir po jo „Žalgiris“ pirmavo rezultatu 71:48, ketvirtajame kėlinyje skirtumas išaugo iki trisdešimt vieno taško.
Mūsų ekipoje rezultatyviausiai žaidė Raimundas Danys, pelnęs 15 taškų, Taileris Olanderis įmetė 12,  Simonas Serapinas – 11 taškų.
„Mažeikiams“ tai buvo jau 32-asis pralaimėjimas, jų sąskaitoje lieka trys pergales. Šią savaitę mūsų ekipos laukia dvejos rungtynės – itin svarbus susitikimas ketvirtadienį Kėdainiuose, kur vyks dvikova su vietos „Nevėžiu“, o sekmadienį į Mažeikius atvyksta Vilniaus „Lietuvos rytas“.