Mažeikiškiai veteranai iš turnyro grįžo su bronzos apdovanojimu

„Arimetro“ futbolininkai džiaugėsi trečiosios vietos apdovanojimu, pelnytu Šiauliuose. Nuotrauka iš klubo archyvo

Šiaulių arenoje surengtame futbolo turnyre pasižymėjo ir mažeikiškiai veteranai. Tik paskutinės pralaimėtos rungtynės neleido jiems pasidžiaugti nugalėtojų titulu.

Veteranai neužleidžia pozicijų

Šiaulių arenoje karaliavo futbolas – ant čia paklotos dirbtinės dangos vyksta futbolo turnyrai.
Veteranų turnyre dalyvavo 9 komandos, kur Mažeikių „Arimetro“ futbolininkai susigrūmė su varžovais iš Šiaulių, Kuršėnų, Tauragės, Klaipėdos, Plungės ir Telšių.
Į tris pogrupius suskirstytos komandos žaidė penkiolikos minučių vieno kėlinio rungtynes šeši prieš šešis.
„Arimetras“ pirmose rungtynėse rezultatu 2:0 įveikė Šiaulius (įvarčius pelnė Algirdas Mika ir Dalijus Vozbutas), antrosiose sužaidė lygiosiomis 2:2 su Klaipėdos ekipa (abu įvarčius pelnė Andrius Žukovas) ir, užėmę pirmąją vietą pogrupyje, pateko į stipriausiųjų komandų trejetuką.  Finale mažeikiškiai (po D. Vozbuto ir Kęstučio Lupeikos taiklių smūgių) sužaidė lygiosiomis 2:2 su vietos futbolininkais, o po to neatsilaikė prieš kitą šio miesto ekipą – pralaimėjo jai rezultatu 0:5 ir turėjo tenkintis trečiąja vieta.

Atsargus žaidimas pergalės neatnešė

„Paskutinėse rungtynėse, norint tapti turnyro nugalėtojais, mums užteko lygiųjų, todėl neskubėjome atakuoti, laukėme varžovų klaidos. Bet atsargus žaidimas atsisuko prieš mus – suklydome  gindamiesi, o atakuodami nieko nesukūrėme.
Žaisti ne tik mums, bet ir jaunimui, manau, tokioje salėje buvo įdomu. Čia yra sudedami bortai, atšokus kamuoliui nuo jo, toliau vyksta intensyvi kova, žaidimas praktiškai niekada nestabdomas, tinginiauti laiko aikštelėje nėra“, – apie turnyrą kalbėjo A. Mika.
Mažeikiškiams veteranams tai buvo paskutinis jėgų patikrinimas prieš Žemaitijos veteranų salės futbolo pirmenybes. Jose „Arimteras“ stengsis parodyti geresnį rezultatą negu praėjusį sezoną – prieš tai dvejus metus iš eilės mažeikiškiai tapo Žemaitijos čempionais, o štai praėjusį sezoną komanda net nepateko į atkrentamąsias varžybas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto