Mažeikių jaunimui – verslo ir veiklumo pamokos

Kazimiero PAULAUSKO nuotr.

[nggallery id=926 template=caption]Mažeikiuose įvyko trečioji jaunimo konferencija „Jungtinės pajėgos Mažeikių miestui 2017“, skirta skatinti jaunų žmonių verslumą ir aktyvumą siekiant realizuoti save, patiems kuriant darbo vietas. Apie tai kalbėjo patirties turintys svečiai, pasakoję sėkmingas savo karjeros istorijas.
Konferencijos metu taip pat diskutuota apie tai, kodėl jaunimas, išvykęs mokytis ar padirbėti į užsienį, turėtų sugrįžti į Lietuvą.

Šiemetinės konferencijos tema: „Mes – ne darbo vietų ieškotojai, mes – darbo vietų kūrėjai. Kaip užauginti save?“ Sveikindama jaunimo konferencijos dalyvius Savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Alvyda Purauskytė teigė, kad šiam renginiui pradėta ruoštis prieš mėnesį, bet to laiko organizatoriams visiškai pakako: visus lektorius, reklamą, vedėjus surado pats Mažeikių miesto jaunimas.
„Mes ginčijomės, kokia konferencijos tema turėtų būti ir, kaip visada, viskas susidėliojo teisingai: yra sakoma, kad tėvai vaikus auklėja, bet dabar tėvus auklėja vaikai, todėl pasiūlyta pakalbėti apie mūsų pačių pilietiškumą, apie tai, kaip mums patiems save užauginti ir kaip būti ne darbo vietų ieškotoju, o jų kūrėju. Kodėl gyventi Mažeikiuose, ar čia gera gyventi, nuo ko priklauso mūsų miesto jaukumas, šaunumas? Aš manau, kad nuo mūsų pačių. Tad pakalbėkime ir apie tai“, – tardama įvadinį žodį kvietė A. Purauskytė.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

Vytautas MALŪKAS

2 Atsakymai į “Mažeikių jaunimui – verslo ir veiklumo pamokos”

  1. Laurynas parašė:

    Labai sveikinu tokias idėjas, man labai liūdna, kad, kai pačiam reikėjo pagalbos ir patarimų, tokių iniciatyvų nebuvo. Būčiau būtinai pasinaudojęs. Tokie dalykai kaip įvairių projektų, procesų, darbuotojų ir net sutarciu valdymas
    – šiandieniame versle itin svarbūs, o reali patirtis galbūt padėtų išvengti klaidų.

  2. ar už tai buvo sumokėta dėdei su barzda parašė:

    Ar už tai buvo sumokėta dėdei su barzda?Jei taip -,viskas aišku. Jei ne -,pagarba Žiogui, lenkiuosi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto