Mažeikių vartotojų asociacija kreipėsi į kainų komisiją

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Daugiabučių gyventojams tenka sumokėti už kaimynų nedeklaruotą vandenį. Mažeikių vartotojų asociacija mano, kad toks reikalavimas yra neteisėtas ir dėl to kreipėsi į Valstybinę kainų ir energetikos kontrolės komisiją.

Gyventojai pasipiktinę

„Santarvė“ ne kartą rašė, kad dar praėjusiais metais daugiabučių namų gyventojams pateiktose sąskaitose už komunalines paslaugas atsirado nauja eilutė „Karšto vandens skirtumas nuo įvadinio skaitiklio“.
Mokėtinos sumos labai įvairios: nuo kelių iki keliasdešimties euro centų už kvadratinį metrą.
Tokia eilutė reiškia, kad buto savininkas, mokėdamas mokesčius, privalo sumokėti ir name sunaudoto vandens kiekio skirtumą tarp pagrindinio skaitiklio (prieš boilerį) ir butuose įrengtų karšto vandens skaitiklių parodymų, kitaip tariant, sumokėti už kaimynų sunaudotą, nedeklaruotą vandenį.
Ne visi gyventojai susitaikė su naujuoju mokesčiu. Pagal savo apskaitos prietaisą už sunaudotą vandenį sąžiningai atsiskaitantys žmonės nesupranta, kodėl turi mokėti už kaimynus, kurie nedeklaruoja vandens ir neatsiskaito.
Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

8 Atsakymai į “Mažeikių vartotojų asociacija kreipėsi į kainų komisiją”

 1. Aurelijus to Lina parašė:

  Poniapasivadinusi Lina meluojate. As esu vienas is bylos dalyviu ir maciau kaip Rimkiene dirba. Dujos mums jau atjungtos ir NEMOKAMAI, o niekselis reikalavo 300 litu uz atjungima

 2. vartotojas parašė:

  Senai reikia butuose pradeti deti nuotolinio nuskaitymo skaitiklius, o nuosaviems namams apskaitos turi buti iskeltos uz sklypu ribu, kaip Lesto yra pasitvarkiusi, tada ir problemos pasibaigs. Norint, kad tavo prekes nevogtu, reikia investuoti i apskaita, zodziu visi suprantat :)

 3. Lina parašė:

  Komentatoriau, pasivadinęs “vot” nerašyk jei nežinai. Dujas (dujų kainą) sutvarkė tik seimo narys, o kad Rimkienė gynė gyventojų interesus teisme, nieko gero iš to nesigavo. Vis tiek Saurida neatjungė dujų laisva valia.

 4. Apolinaras parašė:

  “Maladiec” yra arklio papilvėje, o p. Lina Rimkienė yra šaunuolė, jeigu ir toliau taip, bus ir mere.

 5. As parašė:

  Ne tik nedeklaruotas vanduo yra apmokamas, bet ir ne karta teko matyt kaip kaimynai is rusio prisileidzia vandeni ir laisto pasodintas geles prie namo.

 6. vot parašė:

  Maladiec ta Rimkiene. Sakykit apie ja ka norit, varo savo ir visks… Sutvarkys ir vandeni kaip dujas sutvarke.

 7. Nu jo parašė:

  Tikrai seniai reikėjo,kiek galima mokėti už tuos kurie vagia vandenį.Jeigu neturi galimybės patikrinti tuos kurie tipo nesunaudojo net kūbo vandens nors yra triejų asmenų šeima,tai tegu deda tokius skaitiklius ,kuriuos galima patikrinti net neužsukus į butą.

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  Teisingai! Senai reikėjo.. Kiek mes ,vartotojai ilgai dar mokėsim už karštą vandenį TRIS kartus?Mokam už karšto vandens pašildymą ,karšto vandens abonentinį mokestį,plius už tai kiek išnaudojam. .. Ar ne per daug?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto