Neįprastame turnyre – absoliuti merginų pergalė

Autorius Vidas STANKUS
Turnyro dalyviai su treneriais Algirdu Mika ir Antanu Bulošu. Nuotrauka iš klubo archyvo

Sekmadienį futbolo klubas „Atmosfera“ surengė neįprastą futbolo turnyrą „Mergaitės žaidžia fūlę“.

Turnyre, kuriame rungtyniauta penki prieš penkis, dalyvavo dvi klubo merginų komandos ir Mažeikių sporto mokyklos dešimtmečiai futbolininkai (visų komandų treneris Algirdas Mika), o taip pat „FK Atmosfera“ devynmečiai – juos futbolo paslapčių moko treneris Antanas Bulošas.
Jauniesiems futbolininkams nepavyko įveikti merginų komandų – jos užėmė pirmą ir antrą vietas.
Plačiau – penktadienio laikraštyje.

Pažymėti:
Komentarų: 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content