Nuskambėjo paskutiniai meno festivalio akordai

Vytauto MALŪKO nuotr.

Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje šeštadienį įvyko XII tarptautinio meno festivalio „Mažeikiai 2018“ uždarymo koncertas.

Rugsėjo pabaigoje prasidėjęs ir beveik pusantro mėnesio trukęs festivalis šeštadienį baigėsi Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje vykusiu sakralinės muzikos koncertu. Jau tapo tradicija, kad ir apie festivalio atidarymą, ir apie jo uždarymą paskelbiama bažnyčios varpų gausmu.
Į festivalio uždarymą susirinkę žmonės klausėsi koncerto, skirto profesoriaus Sauliaus Sondeckio 90-osioms gimimo metinėms paminėti.
Festivalio uždarymo renginyje dalyvavo gausus būrys atlikėjų: Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“, Rygos VEF kultūros centro mišrus choras „Feniks“, Naujosios Akmenės kultūros centro mišrus choras „Cementininkas“, Šiaulių rajono Kuršėnų kultūros centro mišrus choras „Ventus“, Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos jaunučių choras „Spinduliukai“, Kretingos kultūros centro moterų choras „Svaja“ ir vyrų ansamblis „Žilvinas“, Mažeikių kultūros centro mišrus choras „Draugystė“.
Plačiau – antradienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Nuskambėjo paskutiniai meno festivalio akordai”

 1. Daiva parašė:

  Labai gražus renginys.Ačiū muzios meno žmonėms už mums suteiktas geras emocijas.
  Kurkite!Mes ateisime vėl Jūsų paklausyti.

 2. mazeikiete parašė:

  Noriu padėkoti festivalio organizatoriams už puikius renginius mažeikiškiams. Teko ne viename jų sudalyvauti, džiugino tų renginių kokybė ir jų prieinama kaina. Puikiai padirbėjote :)

 3. Žiūrovė parašė:

  O kodėl merginų ansamblio ,,Incanto“ iš M.Račkausko gimnazijos nepaminėjot? Juk dalyvavo ir labai gražiai padainavo. Vis straipsniuse kažkas pamirštamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto