„ORLEN Lietuva“ skiria paramą mažeikiškiams

„ORLEN Lietuva“ ir Savivaldybės administracijos vadovai pasirašo sutartis. Savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus nuotr.

Antradienį Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius ir AB „ORLEN Lietuva“ generalinis direktorius Ireneušas Fanfara bei generalinio direktoriaus pavaduotojas, valdybos narys Tomašas Bukovskis pasirašė dvi paramos sutartis 130 tūkst. litų paramai gauti.

Parama – tęstiniams projektams

Kaip informavo Savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyrius, šiomis sutartimis naftos bendrovė įsipareigojo skirti 70 tūkst. litų paramą Mažeikių rajono sporto klubų veiklai ir 60 tūkst. litų – penkiems autobusų stotelių paviljonams Mažeikių mieste įrengti.
„Mūsų rajonui labai svarbi „ORLEN Lietuva“ parama. Tai ne tik piniginis prisidėjimas prie rajono biudžeto, bet nuoširdus socialiai atsakingos įmonės rūpestis visa Mažeikių rajono bendruomene. Juk autobusų stotelių paviljonais naudosis ne tik įmonės dirbantieji, bet ir kiti mūsų miesto gyventojai. Džiugina ir tai, kad bendrovė detaliai analizuoja rajono poreikius, kruopščiai derina sutartis ir stebi jų vykdymą. Tai, kad parama yra skiriama tęstiniams projektams, mums signalizuoja, jog Savivaldybė juos vykdo tinkamai. Pavyzdžiui, praėjusiais metais „ORLEN Lietuva“ skyrė lėšų dešimčiai autobusų stotelių paviljonams statyti, šiemet bus įrengti dar penki“, – sakė Savivaldybės administracijos direktorius B. Kryžius.
Savivaldybės administracija įsipareigojo įrengti po du autobusų stotelių paviljonus Pavenčių ir Naftininkų gatvėse, vieną – Ventos gatvėje.

Dėmesys skirtas sportui ir kultūrai

Mažeikių rajono sporto taryba jau paskirstė AB „ORLEN Lietuva“ 70 tūkst. litų paramą  sporto klubų veiklai plėtoti.  Stalo teniso klubui „Vijurkas“ skirti 7000 Lt, smiginio klubui „Darts“ – 2000 Lt, karatė klubui „Kaminaris“ – 2000 Lt, Mažeikių karatė sporto klubui „Žemaitis“ – 2000 Lt, Mažeikių karatė sporto klubui „Danas“ – 2000 Lt, UAB „Mažeikių ledas“ (dailusis čiuožimas) – 3000 Lt, Mažeikių karatė sporto klubui „Vytis“ – 2000 Lt, futbolo klubui „Atmosfera“ – 8000 Lt, ledo ritulio klubui „Ledera“ – 3000 Lt, Mažeikių sporto klubui „Švyturys“ – 2000 Lt, Aviacijos sporto klubui – 1350, klubui AUTOTECHNOMA (rezervas) – 5000 Lt, futbolo klubui „Olimpas“ – 10000 Lt, Mažeikių auto sporto klubui – 12400. Rezerve liko 850 Lt.
Šiemet AB „ORLEN Lietuva“ buvo generalinis IV tarptautinės kalvystės meno ir amatų šventės rėmėjas. Šiai šventei organizuoti įmonė skyrė 35 tūkst. litų paramą.

10 Atsakymų į “„ORLEN Lietuva“ skiria paramą mažeikiškiams”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Naftos im. galetu pastatyti Mazeikiuose Jaunimo centra,kad jaunimas galetu ir sportuoti ir leisti laisvalaikius. Dabar pastate maziesiems mazas zaidimo aiksteles ir jau galvoja pakaks? Juk musu miesto teritorijoje Naftos gamykla stovi ir mes visi trucijames uostydami ta smarve ir kenciame ta baisu triuksma apvaliomis paromis.Uzjauciu gyventojus,kurie gyvena salia gelezinkelio. Nei ramaus poilsio,nei gryno oro!

 2. kita parašė:

  dabar tikrai isitikinau kad p.Sideikiene tikrai komentuoja ir puola kad tik pult..jei nelabai ponia suprantat, gal nepraleiskite progos patyleti, aciu

 3. Daiva Šideikienė parašė:

  Mažeikiuiose AB,,ORLEN Lietuva‘‘ degalinėse kuro kainos yra didžiausios Lietuvoje. 2011m. tuometinis Socialinių reikalų ir darbo apsaugos ministras D.Jankauskas atvykęs į Mažeikius buvo labai nustebęs tokiomis didelėmis kuro kainomis ir patikino ,jog šiame mieste tikrai į automobilį nesipils degalų. Galima manyti ,kad tai ,ką kasmet su didžiausiomis reklamomis AB,,ORLEN Lietuva‘‘ duoda tuos 100 tūkstančių ar šiek tiek daugiau , tai tuos pinigėlius ir suneša patys gyventojai , nes AB,,ORLEN Lietuva‘‘ iš mažeikiečių už degalus ir ,,lupa‘‘ brangiausiai. Be to , Taryba šiai įmonei sumažino ir nekilnojamo turo mokestį.

 4. futbolistas parašė:

  Dziaukimes, kad bent tiek skiria paramos, nors aisku galetu ir daug daugiau miesto ir vaiku ateiciai skirti.. Kraunasi milijonus, ir kiti jiem maziausiai rupi..

 5. jo -jo parašė:

  Liaudžiai, trupiniai,o sau i kisene , milijonai.? kasmet vis didesnis pelnas…

 6. čia parašė:

  tokie juokingi pinigai, kad norisi verkti…. Nejaugi ši įmonė tik tiek tegali skirti miestui kuis jai krauna milijardus..? Ir kočia reklamuotis…

 7. as parašė:

  Vienas pastebėjimas.
  Nuo kada AB „ORLEN Lietuva“ generalinis direktorius Ireneušas Fanfara, o ne Fąfara
  :-)

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  Galetu Naftos im. sumoketi uz namu renovacijas gyventojams gyvenantiems daugiabuciuose salia gelezinkelio. Juk per cisternu dundejima kencia zmones ir uosto smarve! Be to,namai isjudinti i pamatu nuo dundesio…. jau darosi nebeimanoma nei ziureti tv. nei ramiai ilsetis!

 9. Jo, parašė:

  dirbantiesiems mažiau mokės, bus iš ko paramą surinkti. Nuo vienų atimsi – kitiems duosi.

 10. Tadas parašė:

  Vieną stotelės paviljoną, stovintį prie „Ąžuolo“,mažeikiečiai jau „apipavidalino“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto