Parodos „Lidice 2012“ diplomai ir medalis – Viekšniuose

Jono STRAZDAUSKO nuotrauka

[nggallery id=324 template=caption]Viekšnių lopšelyje-darželyje „Liepaitė“ medaliu ir diplomais apdovanoti vaikai, dalyvavę čekų organizuojamoje tarptautinėje parodoje „Lidice 2012“.

Rengiama keturiasdešimtą kartą

Tarptautinė vaikų kūrinių paroda „Lidice 2012“ skirta Čekijos Lidicės kaimo vaikams, žuvusiems Antrojo pasaulinio karo metais, atminti.
Pernai vykusios jubiliejinės 40-osios parodos tema „Teatras – lėlė – pasaka“ buvo skirta pasaulyje žinomo čekų lėlininko ir animatoriaus Jiri Trnkos 100-osioms gimimo metinėms paminėti.

Perdavė ambasada

Jubiliejinėje parodoje „Liepaitės“ auklėtiniai pelnė septynis apdovanojimus, iš kurių vienas – pagrindinis prizas – parodos medalis.
Pasak lopšelio-darželio direktorės Joanos Perminienės, šie apdovanojimai – ne tik vaikų, bet ir jų auklėtojų nuopelnas.
Vadovė įteikė Čekijos Respublikos ambasados perduotus parodos apdovanojimus, skirtus viekšniškiams, ir organizatorių vardu šiltai pasveikino medalio laimėtoją Dominyką Deltuvaitę, kitus konkurso dalyvius prizininkus: Jovilę Balčiauskytę, Gabrielę Glodenytę, Domantą Kugrį, Samantą Lukošiūtę, Robertą Mažoną ir Kamilę Zagytę.

Negalėjo nuvažiuoti į ambasadą

Direktorė pasakojo, kad vaikai į piešinius įdėjo daug širdies, stengėsi kuo gražiau nupiešti. Piešiant būta visko – ir juoko, ir ašarų. Aplinkybės susiklostė taip, kad vaikai nevažiavo į sostinę atsiimti pelnytų prizų, dovanos jiems buvo atsiųstos į Viekšnius.
Trečius metus šioje parodoje dalyvaujantys „Liepaitės“ auklėtiniai ir toliau planuoja nesustoti, piešti ir pelnyti svarių apdovanojimų.

Ieva Dovainė

3 Atsakymai į “Parodos „Lidice 2012“ diplomai ir medalis – Viekšniuose”

  1. Mamytė parašė:

    Šaunuolė Aleksandra,nuostabi pedagogė,kuriai nebuvo vietos Viekšnių gimnazijoje,mat buvo per darbšti ir per talentinga

  2. Aciu fotografui uz nuotraukas parašė:

    Dekojame uz nuotraukas

  3. Audra parašė:

    sveikinimai Samantai ir jos tėveliams :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto