Paskelbti parodos-konkurso nugalėtojai

Vitalijaus Baltučio nuotrauka

Viekšnių vaistinės muziejuje įvyko baigiamasis du mėnesius trukusios vaikų dailės darbų parodos-konkurso „Mūsų Žemės numylėtiniai“ renginys, paskelbti ir apdovanoti laureatai.

Muziejus informuoja, kad konkursui 85 dailės darbus pateikė per 30 vaikų iš Viekšnių lopšelio-darželio „Liepaitė“, Vinco Deniušio meno mokyklos ir gimnazijos.

Konkurso laureatai apdovanoti pagal tris amžiaus grupes. Laureatais tapo: 4–7 m. grupėje – Lukas Skridaila, Jovilė Bučiutė, Fausta Lukošiūtė; 8–12 m. grupėje – Ugnė Lukoševičiūtė, Margarita Riaukaitė, Faustina Staskevičiūtė; 13–18 m. grupėje – Jovilė Balčiauskytė, Elzė Cicėnaitė, Ema Linkutė.

Vitalijaus Baltučio nuotrauka

Trys prizai skirti parodos lankytojų simpatijas pelniusių darbų autoriams – Elzei Cicėnaitei, Emai Linkutei bei Adrijai Runkauskaitei.

Konkurso dalyvius bei draugus sveikino tos pačios mokyklos mokinė, ne tik piešianti, bet ir muzikuojanti, Germilė Griciūtė.

Viekšnių vaistinės muziejus pasidžiaugė, kad paroda sulaukė didelio susidomėjimo ir daug lankytojų. Organizatoriai dėkoja visiems dalyvavusiems parodoje bei konkurso rėmėjams, o labiausiai už pagalbą organizuojant šį konkursą – Vinco Deniušio meno mokyklos mokytojams Aleksandrai Norbutienei ir Vitalijui Baltučiui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto