„Pavasariečiai“ varžovams nenuolaidžiavo

Tiek jaunesnieji, tiek vyresnieji mokyklos sportininkai zoninėse varžybose pasirodė šauniai – iš aštuoniolikos rungčių tik vienoje užimta antroji vieta. Nuotrauka iš komandų archyvo

Lietuvos mokyklų žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ rajonines ir zonines varžybas laimėję Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos moksleiviai pateko į tarpzonines varžybas – jų metu paaiškės keturios komandos, kurios varžysis finale.

Pasiruošė puikiai

Mažeikiuose vykusiose zoninėse varžybose „pavasariečių“ varžovais buvo Palangos, Klaipėdos ir Plungės mokyklos komandos.
Jaunieji mažeikiškiai, rungęsi 2006 metų gimimo ir jaunesnių sportininkų grupėje, praėjusį sezoną tapo šalies čempionais. Šiemet jie tik šuoliukų su lankais rungtyje buvo antri, o kitose aštuoniose rungtyse užtikrintai nugalėjo ir tapo zoninių varžybų laimėtojais.
Dar nesvetingesni palangiškiams ir plungiškiams buvo vyresniųjų (2004 m. ir jaunesnių) salės šeimininkų ekipa – ji laimėjo visas rungtis ir iškovojo kelialapį į tarpzonines varžybas.
Startams komandas ruošė mokytojai Virginijus Januševičius ir Vidmantas Sakauskas.

Tarpzoninės varžybos – Mažeikiuose

Tarpzoninės varžybos vyks kovo 17-ąją Mažeikiuose. Jaunesniųjų mažeikiškių laukia varžovai iš Joniškio ir Kaltinėnų, o vyresniųjų – iš Šilalės ir Kuršėnų.
Į stipriausiųjų komandų finalo ketverto varžybas patenka tik tarpzoninių varžybų nugalėtojai.
„Priminsiu, kad „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ devyniose estafetėse rungtyniauja komanda, susidedanti iš aštuonių mergaičių ir berniukų. Abi komandos yra nusiteikusios įveikti ir tarpzoninių varžybų barjerą. Tikimės savo sirgalių palaikymo“, – sakė Pavasario pagrindinės mokyklos direktorius Stanislovas Jakučinskas.
Finalai vyks kovo 25-ąją, jų vieta paaiškės po tarpzoninių varžybų.