Pirmųjų rungtynių rezultatai – pergalė ir pralaimėjimas

Sausio 3 d. reprezentacinės krepšinio ir salės futbolo ekipos sužaidė pirmąsias šiais metais rungtynes.

Įveikė kaimynus

Lietuvos salės futbolo A pirmenybėse Radviliškyje „VIP“ futbolininkai antrą kartą šį sezoną privertė pasiduoti „Akmenės“ atstovus.
Pirmame kėlinyje akmeniškiai pirmavo net 3:0, tačiau mūsų komanda kėlinio pabaigoje šį skirtumą sumažino iki minimumo. Antrame kėlinyje mažeikiškiai perėmė iniciatyvą, išsiveržė į priekį ir šventė pergalę rezultatu 9:7.
Tris įvarčius „VIP“ komandai pelnė Mantas Rusys, du kartus pasižymėjo Edgaras Stankevičius ir Arūnas Šteinas, po kartą varžovų vartininką nuginklavo Tadas Markevičius ir Edgaras Baranauskas.
Šį sekmadienį mūsų ekipos laukia susitikimas su Vilniaus „FC Turbotransfers“.

Nusileido palangiškiams

Nacionalinėje krepšinio lygioje kovojantys Mažeikių „Ereliai“ išvykoje rezultatu 82:91 po permainingos kovos (po antro kėlinio mūsų ekipa pirmavo 3 taškais, po trečio – 4) nusileido „Palangos Kuršiams“.
Mūsų ekipai 20 taškų pelnė Karolis Sapiega, 17 – Andrius Gaidys. Šią savaitę mažeikiškių laukia rungtynės namuose su „Šilute“ ir kova išvykoje su Molėtų „Ežerūnu-Atletu“.