Po padidinamuoju stiklu – ir viena mažeikiškė įmonė

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) stebi tendenciją: sausio–rugpjūčio mėnesių duomenimis, padaugėjo į valstybės biudžetą viešojo maitinimo sektoriaus įmonių sumokamų mokesčių. Toks pokytis siejamas su sustiprinta šio sektoriaus priežiūra.
Mažeikių rajone įsikūrusios viešojo maitinimo įstaigos ir pavieniai šias paslaugas teikiantys asmenys į biudžetą taip pat sunešė daugiau mokesčių.

Viešojo maitinimo veiklą šiuo metu vykdo 15 juridinių asmenų, registruotų Mažeikių rajone, ir 61 fizinis asmuo.
Klaipėdos AVMI „Santarvę“ informavo, kad per šių metų sausį–rugpjūtį mažeikiškiai juridiniai asmenys sumokėjo 107 tūkst. eurų mokesčių daugiau, lyginant su 2017 metų tuo pačiu laikotarpiu. Tačiau akcentuojama, kad fizinių asmenų sumokamų mokesčių pokyčius bus galima vertinti tik nuo 2019 metų gegužės 2 dienos, kai baigsis deklaracijų už 2018 metus teikimas.
„Ilgalaikės stebėjimo priemonės yra taikomos vienai Mažeikių įmonei. Stebėsena minėtos įmonės atžvilgiu tebevyksta. Nuolat analizuojami jos veiklos rodikliai ir jų pokyčiai. Beje, įmonė yra pasirašiusi memorandumą, kuriuo įsipareigojo gerinti savo veiklos rodiklius. Jei įsipareigojimai nebus vykdomi, spręsime dėl tolimesnių veiksmų“, – sako Klaipėdos apskrities VMI viršininkas Audrius Morkūnas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Po padidinamuoju stiklu – ir viena mažeikiškė įmonė”

 1. Janis parašė:

  Tai kak mazeikiuose visas firmas gali po tuo padidinamuoju stiklu kist,kiek kurioj dirbau kiekvienoj dviguba buhalterija kysiai tikrintojams ir t.t. gal visoj lietuvoj taip yra.

 2. Siaip parašė:

  Arka restoranas? Muachachacha. Kita vertus, Macdonalds irgi restoranais vadinami…

 3. Haris parašė:

  Cha, cha, vel puola nabagus. Kada odontologus prades tikrint. Tiesiog slykstu kad nabagus nori dabaigti, o tie , kurie uz danties pakrapstyma pasiima 100 euru be jokio kvitelio ir toliau klesti. Tiesa ne visi. Tie odontologai senamiestyje prie Maximos saziningai dirba.

 4. O gal... parašė:

  Taigi dar yra čia pas mus tokia viena stambi Lietuvos liaudies maitintoja, kurią ne taip STT buvo aplankę. Jos gi vardas prasideda raide G.

 5. to xaxa parašė:

  Restoranas? Greičiau šerykla.

 6. xaxa parašė:

  Matyt jau restoranas Arka :DDDDD

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto