Politechnikos mokyklos šventė pagyvino Mažeikius

Autoriaus nuotr.

Mažeikių politechnikos mokykla šiandien devintą kartą šventė Statybininkų dieną.
Pagrindinis šios šventės renginys – tradicinė moksleivių ir mokytojų eisena miesto gatvėmis.
Ta proga mokykloje surengtos pirmakursių krikštynos.

Iškilminga eisena Mažeikių gatvėmis šiemet buvo lydima dūdų orkestro – šventinius maršus grojo Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos Sedos filialo pučiamųjų orkestras „Griaustinis“.
Žygiuotojų kolona stabtelėjo ties „Ventos“ progimnazija bei Kalnėnų pagrindine mokykla – dalis šių įstaigų mokinių papildo Politechnikos mokyklos moksleivių gretas.
Į Mažeikių politechnikos mokyklą drauge su Viekšnių skyriumi šiemet priimta 267 pirmakursiai, iš jų apie 90 – su viduriniu išsilavinimu. Keli mokiniai sudarė sutartis į valstybines nefinansuojamas vietas, t. y. mokysis už savo lėšas.
Statybininko specialybė Mažeikių politechnikos mokykloje – pati populiariausia. Į pirmą kursą priimta per 40 moksleivių, kurie taps statybininkais apdailininkais.
Mokykloje iš viso mokosi per 600 moksleivių, šį rugsėjį papildomai priimta per 20 jaunuolių, kurie baigs devynias klases. Dar viena naujovė – šiais mokslo metais pradėti ruošti vizualinės reklamos gamintojai – jų priimta per 20.
Vaidas RUNKAUSKAS

One Reply to “Politechnikos mokyklos šventė pagyvino Mažeikius”

  1. komentaras parašė:

    Puiki eisena, puikus mokyklos prisistatymas, puikus profesinės šventės paminėjimas. Mokykla puikiai save reklamavo. Tik niekaip nesuprantu, kodėl vasarą Mažeikiuose vyksta kitoks paradas – Žemaitijos gatve žygiuoja krišnaistai su savo atributika, ir dar didžiulę šventę surengia prie bažnyčios ( krišnaistai prie katalikų bažnyčios!!!). Kam ši reklama naudinga, kodėl rajono valdžia leidžia ir remia tai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto