Politikai patvirtino šių metų Savivaldybės biudžetą

Savivaldybės tarybos posėdyje daugumos balsais buvo patvirtintas svarbiausias dokumentas – 2019 metams prognozuojamas biudžetas. Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės tinklalapio

Taryba patvirtino Mažeikių rajono savivaldybės 2019 metų biudžetą. Už jį balsavo dauguma Tarybos narių, prieš – keturi, vienas susilaikė.
Biudžeto projektas buvo svarstomas visuose Tarybos komitetų posėdžiuose, pateiktas visuomenei, tačiau pasiūlymų nesulaukta. Tarybos posėdyje jo svarstymas didelių diskusijų taip pat nepaskatino.

Biudžetas subalansuotas

2019 m. biudžeto pajamos sudaro apie 62, 2 mln. eurų, o išlaidos siekia šiek tiek per 63 mln. eurų. Savivaldybės administracijos Finansų skyriaus vedėja Julija Balvočienė, pristatydama šių metų biudžetą, jį pavadino subalansuotu. Vedėja paaiškino, kad pajamos mažesnės nei išlaidos, nes į asignavimus įtrauktos skolintos lėšos.
Kaip ir įprasta, didžiąją biudžeto pajamų dalį – beveik 29 mln. eurų – sudaro gyventojų pajamų mokestis ir dotacijos – apie 24 mln. eurų. Šiek tiek per 2 mln. eurų siekia biudžetinių įstaigų gaunamos pajamos, per 1,3 mln. eurų – vietinė rinkliava už komunalines atliekas, 1,2 mln. eurų – aplinkos rėmimo programos lėšos, apie pustrečio mln. eurų – 2018 metais nepanaudotų pajamų dalis.

Apimtis – panaši

Planuojamos pajamos lyginant su 2018 metų finansiniais rodikliais didėja tik 2,2 procento. Labiausiai didėja gyventojų pajamų mokestis – 2,6 procento. Kiti mokesčiai artimi praėjusių metų lygiui.
J. Balvočienė informavo, kad po biudžeto projekto pristatymo dar buvo sulaukta nemažai paraiškų, kuriose iš viso buvo prašoma 833 tūkst. eurų. Šie poreikiai dėl biudžeto lėšų trūkumo patenkinti tik 7,4 proc. Tačiau biudžeto projekte prognozuojama išlaidų dalis nesikeitė – perskirstytos kai kurių programų lėšos.
Didelių diskusijų svarstant biudžetą nekilo, kritinį požiūrį, kaip ir ankstesniais metais, išsakė tik konservatorius Sigitas Kaktys. Ne tik jis, bet ir kiti trys taryboje dirbantys konservatoriai balsavo prieš biudžeto tvirtinimą.

Kilo daug diskusijų

Kur kas daugiau politikų diskusijų kilo Savivaldybės mero patarėjui Virgilijui Radvilui pristatant investicijų skatinimo ir pramonės plėtros Mažeikių rajone programą 2019–2021 metams. Vieni ją gyrė, kiti kritikavo. Mero patarėjui teko atsakyti į ne vieną nepatogų klausimą, išklausyti replikų – esą ji per siaura, skirta tik verslo parkui reikalingai žemei įsigyti.
Ne ką mažiau klausimų kilo ir politikams svarstant sprendimus, susijusius su Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

63 Atsakymai į “Politikai patvirtino šių metų Savivaldybės biudžetą”

 1. Jonui ir Vaidui parašė:

  Judu gal susitikit kur nors akis į akį, išsidaužykit snukius ir gal apsiraminsit. O tai jau gerokai nusibodo jūsų gaidžių peštynes nuolat komentaruose matyti. Užknisot!!!

 2. Vaidas - Jonui parašė:

  As prie sirdies nesiojuosi savo zmonos ir vaiku foto. Jei tamsta galvoji, jog nesiotis Tenio fotke prie sirdies normalu, turiu tave nuliudinti – tai jau sizofrenija…

 3. Jonis parašė:

  Nu vaideli prisipazink kad tatos nuotrauka prie sirdies nesiojies visada , taigi visi tai ir taip zino

 4. Vaidas - Jonui parašė:

  Jonai, nu rimtai – gal pagaliau laikas pasakyti griezta NE narkotikuciams?

 5. Jonis parašė:

  Vivi konservu salininkai rekia kad jie ne konservai – nonsensas ir tiek , vaidelis ir tas rekia kad ne konservas o partini bilieta tai po pagalve turi visi

 6. Rimantas parašė:

  Niekšas (svolačius) Šarikovas, vis tik ir Mažeikiuose spėjo pratęst giminę…

 7. Vaidas - Jonui parašė:

  Bet tamstai sunkokai su teksto suvokimu, gi rasiau jog as ne konservatorius. As pries melagius be garbes, kurie per rinkimus prizada ta ar ana, o jau per kitus rinkimus kaip niekur nieko, kiaules akis istate, pasakoja jog su kaikuriais darbais nepavyko…Klasterio projektas – vadovelinis Mazeikiu galvu neveiklumo pavyzdys. Nebalsuok uz Rimkiene, bet jei balsuosi uz Teni, vadinasi savigarbos pas tamsta nulis…

 8. Jonis parašė:

  Kiekvienam konservui po berete ,tvarteli ir tata kad turetu ka garbavot nes jie be stabo negali ir bus tie dvasios ubagai laimingi o vaideliui personalinio tatos ginklanesio posta

 9. Na parašė:

  Na anglų kalbą valdo vienas Macevičius.O už jauną kandidatę į meres aš senukas geriau kalbu.Gėda

 10. Vaidas - Jonui parašė:

  Jau prasiciuchinai? Kiaules nebesivaidena? Ai dabar tvartus reget pradejei. Nueik gal pas Teni, bonke perlausit, pakalbesit kokie lygus anksciau buvot ir kaip tau nepasiseke, o kaip Teniui pasiseke ir meru ir milionierium tapt…Beje, kokius ten skaiciukus savo komentaro pabaigoje parasei, burtus meti, ar cia su tuom vartojamu produktu kazkaip susieje?

 11. Jonis parašė:

  Nu kun konsrvai? Vis dar dvokiat ? Kaip sargyba vaideli ? Vis saugai tatos tvarteli ? y383

 12. Tik viena alternatyva parašė:

  Jei mes norim normaliai gyventi, tai į savivaldą daugiau jokiu būdu neberinkti nei konservatorių, nei socialdemokratų, nei darbiečių, nekalbant jau apie liberalus – tragedija. Konservatoriai pakaitom su socialdemokratais valdė virš 20 metų – tai matom kur mes esame atsidūrę, tikriausiai jau blogiau ir būt negali. Geriausiaa alternatyva – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

 13. Muachacha to k parašė:

  Teny cia tu? Tokiu pezalu nesu mates….

 14. k parašė:

  Žydai nedavė ramybės Egipto faraonui dėl klasterių steigimo , tai tas neapsikentęs juos įsteigė. Kelis metus faraonas pagyveno ramiai , žydai tapo dar turtingesni , o toje vietoje , kur buvo klasteriai ,dabar Sacharos dykuma.

 15. ohoho parašė:

  Ka jus cia pezat nesamones? Ka tas majoras tenys atlaike? Pinigus kapsincius i kisene nebent. Visiskai NULIS jis kaip meras.

 16. Muachacha parašė:

  Ka Tenys atlaike? Visokiu nevidonu verslininku, norejusiu klasteri steigt, atakas? Jo, laikytu ir toliau, nes saviems verslinYkams, konkurentu nereikia…

 17. vardas parašė:

  Jau laikas beretes matuotis. Jau laikas, nes žmonės nori rimtų darbų, o ne pjautynių taryboje. Tenys atlaikė, pagarba jam. tik reiktų komandoje pakeisti vicemerus ir dar kai ką. Koncervatoriai kaip visad patyčių reitingų viršunėse. įdomu, ką po rinkimų veiks tie, kurie tikėjosi postų ir stropiai rinko parašus dėl rinkimų ir net buvo už tai apdovanoti?

 18. Vaidas - Jonui parašė:

  Nezinau koki su…da tu vartoji, bet kad tai stipriai velka, tai faktas. Narkotiku vartojimo paskutine stadija – vaizdiniai su zmonemis, jojanciais ant kiauliu, mosikuojanciu basliais. Dar viena kontraindikacija – visiska smegenu atrofacija (nors tai jau ivyko).

 19. Axa parašė:

  Tas pralaimejimas jauciasi ir komentaruose,negrazuKandidatai i mero posta padare gera ispudi,yra neblogas pasirinkimas,jie isreiske rajono problemas,kuriu tikrai nemazai

 20. Taigi parašė:

  Teko stebeti rinkiminius debatus.Pagrindiniai konkurentai -Tenys ir Rimkiene.Vedejo Valatkos profesionalumo deka debatai vyko gan kulturingai.Socdemu sirgaliai kulturingumu nepasizymejo,vis kele triuksma savo issisokimais,nemalonu buvo klausyti.Toks ju elgesys pateisinamas-sunku jausti pralaimejima.

 21. Jonis parašė:

  Vaziuoju kazkaip per kazkoki kaimeli ir matau toki vaizdiali kazkoks priedurnis ant kiaules raitas joja ,rankose baslys , pamate mane ir rekia varyk is cia varyk as Vaidelis ,tatos sargybinis ,jo tvarteli saugau o tai valstybines reiksmes objektas kaip ir tata sunaujos iskasena …….

 22. jau parašė:

  bloga darosi nuo Rimkienės kalbų. Jokios vidinės kultūros,pagarbos oponentui,nesugebėjimo oponuoti.Tikra turgaus boba,ar tokia gali atstovauti rajoną? Su savo netaktu prarado daug rinkėjų.

 23. Vaidas - bevardziui parašė:

  Siaip tai mano tevas negeriantis. Bet kad tavo tevui prezervatyvo nenupirko, sutinku – klaida. Nes tau „tevas“ asocijuojasi su „gerti“, o kaip zinia alkoholis smegenis pavercia vata, kas ir matosi is tamstos komentaro…Su tuom tave ir sveikinu.

 24. Vaideliui parašė:

  Debilas tavo tevas kad pinigus pragere o ne prezervatyva nupirko ….. nu tu supratai mane

 25. Nu to nereikia konservatoriu parašė:

  O tai tu siulei dYdziam premjerui is Rusijos zydu skolintis? Mazeikiu Nafta rusu zydams parduot? Neprognozuojami gi ruseliai, sava zydeli Chodorkovski pasodino. Jei ne amerikonai, ruskeliai visas patvores Europoje nut…riestu. Visgi didi tauta, vokiecius nugalejo, dabar nugaletasis vokietukas megaujasi 10 kartu didesne pensija, nei nugaletojas….Turi atomini ginkla, bet mesa vis dar turgaus teritorijoje patiese laikrasti ant saligatvio pardavineja ( pries pusmeti pats maciau Tambove). Bet apie ka as cia – amerikosai blogis, rusai geris…

 26. Nereikia konservatoriu parašė:

  Konservatoriu dydis premjeras pasiskolino pinigo is JAV zydu uz brangias palukanas kodel….?Mazeikiu nafta atidave CZV ar jav zydu globalistams ponai konservatoriai jusu uz padarytus nusikaltimus neturi buti jokioj valdzioj!

 27. Tautietis parašė:

  Atsibuskim, V. Landsbergis sociai ir gerai prie Tarybu valdzios gyveno juk niekas negirdejo Landsbergi kalbant kad Tarybu valdzia bloga.Sadunaite ,Petkus ,Terleckas blogai gyveno pries Tarybu valdzia kovojo o Landsbergis sotus ir patenkintas Tarybu valdzia buvo negirdejo jo disidentines veiklos ir i uzsieni vazinejo uz kokius nuopelnus Tarybu Lietuvai kazin?

 28. Vaidas - Jonui parašė:

  Kas gali paneigti, jog tamsta debilas? Cia tik pamastymas. Ir as ne konservatorius. Mano isitikinimai liberalus, partijai jokiai nepriklausau, toleruoju netgi gejus ( nes tai ju reikalas), bet negaliu pakest vatasmegeniu. As Lansbergiui negaliu atleist tik del vieno – jog jis nepriemes desovietizacijos, dave pradzia veistis AMB ismatoms. Va ir turim ka turim. Estai komunistpalaikius atjunke nuo lovio, va jie ir geriau gyvena. O ar Lansbergis, ar Pilypas, vistiek sovietsajunga butu zlugusi. Siaures Koreja vis dar laikosi, bet ji zlugs ir koks tamstos atitikmuo korejietis Jon Jangas, maigydamas nauja Samsunga, valgydamas nebe zole bet hamburgeri, sakys jog prie Kim Jong Uno buvo geriau, o cia dabar amerikosai aplink…

 29. Jonis parašė:

  Va konsrvai proto bokstai – nemegsti konservu reiskia tu Rusijos pakalikas , kazkaip man primena senus laikus kai sakydavo Siandien megzti dziaza o rytoj tevyne parduosi , tai cia panasiai . Is rojaus kampelio jau pabego apie milijona zmoniu ale ir kodel kazin ? Tagi rojus ir kiek meteliu 2 partijos pasikeisdamos valde …..

 30. Joniui parašė:

  Gal tu mink į savo mylimiausią pasaulio šalį rasija ir džiaukis gyvenimu ten. Jau ant tiek šūdus rašai, kad ojoj.

 31. Jonis parašė:

  Kaip rasiau taip ir yra ,konservai ir ju pakalikai tik sugeba suvokt kas geriau Lietuvai ir ka daryt net man jau nurodo ka daryt kur maut o i elementaru klausima atsakyt nesugeba o klausimas buvo kodel visa Lietuva turi moket uz konservu stabo propesieriaus apsauga ( kuri jam nepriklauso) jusu stabas jus ir mokekit , kitus matot o saves ? Pasikartosiu TIEK BLOGIO ,KAIP KONSERVAI ,NIEKS NEPADARE LIETUVAI .Ir mano vietoj Tamstai nebut , nes as ne konservas ,AS NORMALUS. Smeisti kitus ir nematyt savu bedu daug proto nereikia.

 32. Vaidas - Jonui parašė:

  Kaip ir sakiau – jus „genijus“. Su jumis tikrai sutiktu demokratines Vokietijos pilietis, ziuredamas i savo tautieti is federatyviniu zemiu. Kiek metu Vokietija suvienyta? Ir iki siol, nors ir pompuojami miliardai, rytu vokieciai vakarieciu nepasiveja. Kita vertus, as jusu vietoje nesitaikstyciau su amerikosu buvimu Lietuvoje ir susikroves cimodana, pusciau i sauniaja, nuostabiaja, polia ciudes rusia…Va ten svaji rebiatos, ni amerikosai sranyje…

 33. Ne Vaidui, o Jonui parašė:

  Sumaišiau iš to pykčio

 34. Vaidui parašė:

  Jūs visiškai atsilikęs idiotas. :)
  Būtų mano valia, tai išprusimo ir sveiko proto testas būtų privalomas rinkėjams. Tada išvengtume bebrų ir karbowskio pakalikų. Pažiūrėkit kokie ten milijonieriai Mažeikiuose staigiai „žaliaisiais“ patapo.

 35. Jonis to Vaidui parašė:

  Prie ruskiu man buvo ivairiai , o Tamstai prie amerikonu kaip? Ir kas pasikeite? Buvo Maskvos komandos dabar Wasingtono buvo ruskiu kariuomene dabar viso zemelapio kariuomenes , buvo rublis dabar euras , ir partiju as neskiriu nes man tai NEIDOMU , konservu nevirskinu nes jie paeme komunistu mada , visiems nurodinet ka daryt su kuom draugaut kaip galvot

 36. Aha to Jonas parašė:

  Anot tamstos – Lansbergis vagis. Visko gali but, nes gi tarybinis profesorius, o ruskiai vogimo meno pamokas sauniai deste. Bet tai kaip tada reiktu vadint AMB? Tas nud.vasa net savo paklodem viesbucius dovanojo. Visa jo sutve turbut is Sventosios Dvasios milionieriais patapo. Gryztant i musu rajona – Tenio turtas virs miliono euru!?! Bet tikiu, jog saunusis meras praturtejo Dievo apvaizdos deka…

 37. Vaidas - Jonui parašė:

  Leiskit atspet – prie ruskiu jums buvo geriau? Jus partiju net neskiriat? Tokiu atveju – as nesu dar tiek pazenges, jog su genijais diskutuot……

 38. Jonis to Vaidui parašė:

  O Tamsta esi tikras kad rimkiene nekraus sau i kisene kaip visi konservai ? Nafta – milijardas, Ignalina- milijardas , Kubilas – uosves afera su vienuolynu , Laimute- suvazinetas zmogus …… test? Man neidomus nei tie purvu drabstimai nei ….. tik kazkodel is visos partijos neatsirado ne vieno kas butu viesai pasakes pries vadukus , net visa partija kuprius anukeliui perdave kai zvakiu fabrikeli taip kad garbavojant vienus ir pilant purva reikia objektyviai ziuret ir primygtinai prikisant vieno amziu nereikia pamirst kad kupriui is viso smelis is vienos vietos byra ir nieko sedi siltam kresle ir ne baznytkaimio klausimus sprendzia o VISOS LIETUVOS kaip sakoma pajausk skirtuma , pasikartosiu man vienodai kokios partijos as ju net neskiriu ir tik zinau tiek blogio ne viena neatnese kai konservai

 39. Tam Aha parašė:

  Tai matot kokia ateitis laukia būsimų merų. Nepavydėkim.

 40. Aha parašė:

  Imete zmogelis kandidatustatistika.lt, nu neblogai Tenys gyvena. Kaip socdemu (komunistu partijos palikuoniu) partijos atstovas, kuris turetu su vargstancia tauta griauzt juoda duona, 631 967,80. tukstanteliu euru pajamos kazkaip makabriskai atrodo. Varo ant jo jog tyli kiaule, bet zmogelis gera sakni knisa. Nors visi buve Mazeikiu merai netiketai prasigyveno. Dziugelis irgi vargo bite buvo, kol meru nepatapo.

 41. Vaidas parašė:

  Cia kazkas parase, jog Rimkiene turgaus boba. Jus turit kazka pries turgaus bobas? Man tai turgines asocijuojasi su verslumu, gi seni bebrai – su potologiniais vagimis… Rimkiene man nei gimine,nei artimoji, bet as uz ja balsuosiu, nes tas susmirdes raugas uzkniso juodai. Ar jus nuvykes i Vilniu, galetumet su pasididziavimu pasakyt, jog jus iz Mazeikiu? Gi mes 8 pagal dydi miestelis Lietuvoje. Kiek Mazeikiai per pastaraji desimtmeti pritrauke pramones (ne prekybcentriu), kiek jaunimo po mokslu gryzo i savo gimta krasta? As nuosirdziai tikiu, jog Rimkiene savo nachaliskumu pramusines naudingus Mazeikiams projektus ir stengsis traukt investicijas, nes ji tures irodyt jog ji geresne uz stagnacinius bebrus…Bet jei jus sildo pazadai apie klasterius ir kosmodromus, jums su Teniu pakeliui…

 42. Pagooglinkit parašė:

  Laisvame laikrastije perskaiciau straipsni ir nustebau jo pavadinimas;
  Landsbergis marksizmo-leninizmo profesorius, KBG agentas (Protėviai: Kryžiuočių ordino steigėjas… Gestapo, NKVD, KGB informatorius)

 43. ! parašė:

  VIESPATIE DIEVE SAUGOK NUO KARO, MARO, BADO, IR KONCERVATORIU VALDYMO!

 44. Susidomėjęs parašė:

  Pasidomėjau, kiek mūsų kandidatai patys sumoka mokesčių, tai pasidarė nejauku. Pvz, čia 27 Nr.
  https://kandidatustatistika.lt/topai/kandidatu-pajamos/33/81

 45. Ne konservatoriams!! parašė:

  GERIAU NAISIU VASARA NEI JUODA KONSERVATORIU NAKTIS!!!

 46. Tautietis parašė:

  NE VIENO KONSERVATORIAUS SAVIVALDOJE,ES PARLAMENTE,PREZIDENTUROJE!Ir Lietuva klestes!!!!

 47. Ne konservatoriams!! parašė:

  Ponai konservatoriai ir ju autoritetas nori valdzios tik ar TAUTA nori ju valdzios?O kas tada butu jei Gabriukas valdytu eiliniamiams Lietuviui vergija, turciams butu rojus smaugti darbininkus.Butu pataikavimas amerikonams ,gejams priveztu imigrantu belekiek Kubilius pries kelis metus kalbejo kad mazai Lietuva isipareigojo reikia daugiau pabegeliu priimti.Saugokimes tautieciai geriau jau Valstiesciai Socialdemokratai ,Tvarkieciai , Puteikio centristai bet ne tie Judai.

 48. Vaidui parašė:

  Rimkienė yra tiesiog turgaus boba. Chamiškai rėkauti yra viena, o miestui vadovauti, deja, reikia ir kitokių sugebėjimų.

 49. Vaidas to Jonis parašė:

  Gerbiamasis, as balsuosiu ne uz Rimkiene, bet pries Teni. Rimkiene nachale, bet mums dabar tokio mero ir reikia. Nes dabartinis – jau dugna pramuso, bet gi geras zmogus……… Ar skaitet socdemu rinkimine programa, jie sako kaimo mokyklas atnaujins? Kiek mokyklu liko kaime? Ar jie tuscius pastatus atnaujins? Kas gali paneigti, jog per viesuosius pirkimus „Budinks“ ta atnaujinima darys, kaip kad 95% siuo metu Mazeikiu rajone vykdomu projekteliu…Jums nekyla blogu minciu? Man kyla. Toliau – apie tukstantines darbo vietas ir klasterius bebrai nebekalba, nes isivaizduoju kaip Tenys priima investuotojus – uzmiega pokalbio metu, nes amzelis gi solidus… O koncervatoriai, tai tie patys komunistai, savu laiku kaili isverte. Bet siuo metu alternatyvu nematau.

 50. . parašė:

  O as balsuosiu uz rimkiene. Ji viena sutvarke admitura. Jos bijo uztat puola. Man px… kokia partija. Man zmogus svarbu.

 51. Jonis parašė:

  Man va visada kelia nuostaba konservu salininkai , socdemai tokie anoki kita partija irgi blogi tik konservai ta patys patys ( as ne uz jokia partija as uz objektivuma ) tai jeigu jus matot kitus tai matykit ir savus o tai propiesorius metu metais naudojasi NEPRIKLAUSANCIA jam apsauga kuri kainuoja mokesciu moketojams apie 3 simtus tukstanciu euru propiesorius net partija padovanojo anukeliui , anukelis snarglys dar BET perka akciju uz 700 tukst. euru , ir nieko viskas OK ? Taip kad ponai konservu megejai DVOKIAT tai nors nevarykit ant kitu ir neaukstinkit kitu o tiems kurie cia apie amziu dejavot matyt jusu propiesorius dar tik studentas

 52. nuomonė parašė:

  Ne į temą… Dega Mažeikiuose bendrovė,o šis portalas toliau miega…Saldžių sapnų…

 53. Susidomejes parašė:

  O Tenys su Macijauskiene dar i Lietuvos rekordu knyga neitraukti, kaip vyriausi politikai? Tokio amzeliaus sulaukus, anukus supuot reiktu, bet ne rajona visiskai i duobe nuvairuot bandyt…..

 54. Bronė parašė:

  Kažin kas čia gausis neduok dieve tik ne Kaktys ..Linos rėitingas krenta vien kad priklauso koncervatoriu kompanyjai….

 55. To nuomonei parašė:

  Kiek pas jus pykčio ir pavydo susikaupę. Nenorėkit but Kakčio vietoj nes ten bet kuris greit galime atsidurti. O atgailaut jau dabar galite dėl savo neišprusimo bei netolerantiškumo.

 56. rikiui parašė:

  Ko čia smulkintis, gal iš kart renkam į valdžią gimnazistus? Jie pilni idėjų ir pasitikėjimo savimi netrūksta – po mėnesio kito, žiūrėk, Mažeikiai ir suklestės :-)

 57. Faktas parašė:

  Po teisėjų ir advokatų suėmimo Lietuvoje gal nebepadės ir dideli pinigai

 58. NUOMONĖ parašė:

  Aš Kakčio vietoje būčiau tyliai ir atgailaujančiai.o dabar matyosi,kad po jo sukelto eismo įvykio,kuris baigėsi vaiko žūtimi,jaučiasi pakiliaiTaryboje šneka daug ir apie nieką,nes matyt nusisamdė gerą advokatą,kuris jį apgins nuo bausmės.Galimai sąžinės ir savivokos reikalai pas šį konservatorių nekokie.
  Kaip ten sakoma:Ko negali pinigai tą gali dideli pinigai.

 59. rikis parašė:

  Prie ko čia Kaktys, ne jis statys sporto kompleksą , ar kitą infrakstrutūrą, į savyvaldybės rinkimus reikia amžiaus cenzą iki 35 metų, o tai Tenys su Mcijauskienę nori pasilaidoti valstybės lėšomis …..

 60. Socdemams parašė:

  Pinigu pazadetai statyti sporto arenai turbut nepamirsot patvirtinti. Ar apsimelavot ir pamulkinot rinkejus pries rinkimus eilini karta.

 61. Shiusha parašė:

  Ne tik kad nebijo, o netgi atsisake jos

 62. Tu parašė:

  Kaktys bijo prarasti minkšta kėdė.

 63. As parašė:

  O kaktys dar nenuteistas,juk vaiką suvazinejo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto