Pusiaukelė pažymėta pergale

Paskutines dvejas Lietuvos antros lygos Šiaurės zonos futbolo čempionato rungtynes prieš daugiau kaip mėnesio pertrauką žaidė Mažeikių „Mažeikių“ futbolininkai. TAŠKAI YRA, ŽAIDIMO – NE
Antrąsias antrojo rato rungtynes mūsų komanda žaidė centriniame stadione su Panevėžio „Ekrano2“ ekipa. Pirmajame rate mažeikiškiai po Tomo Daukšo sėkmingai atlikto vienuolikos metrų baudinio išvykoje išplėšė pergalę rezultatu 1:0, tuo tarpu Mažeikiuose to padaryti nepavyko.
66ą rungtynių minutę į panevėžiečių vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, tačiau T. Daukšas smūgiavo silpnai ir svečių ekipos vartininkas kamuolį sugavo. Daugiau per šias rungtynes mažeikiškiai niekuo nepasižymėjo ir gerų progų įvarčiui pasiekti neturėjo. Iškovotos lygiosios rezultatu 0:0.
Šeštadienį mūsų komanda namuose žaidė su Biržų „Rinkuškių“ futbolininkais. Karštas oras veikė abiejų komandų sportininkus, beveik visas rungtynes žaidimas vyko aikštės viduryje, vienintelę progą, kuri buvo sukurta trisdešimtą rungtynių minutę, mažeikiškiai išnaudojo su kaupu. Laimonas Vaitekaitis nuo kampinio permetė kamuolį Antanui Bulošui, šis paspyrė atgal ir Vaidas Pocevičius nestabdydamas stipriu smūgiu pasiuntė jį į apatinį svečių vartininko ginamų vartų tinklą. Nors po šio įvarčio komandos ir stengėsi pakeisti rungtynių rezultatą, tačiau nė vienai iš jų to padaryti nepavyko – užfiksuota minimali mažeikiškių pergalė rezultatu 1:0.

LAUKIA „SANTARVĖS TAURĖS“ KOVOS
„Išskyrus šį įvartį, žiūrėti tikrai nebuvo ko. Nors „Mažeikiai“ pelnė tris taškus, tačiau žaidimo nebuvo“, – taip rungtynes apibūdino jas stebėję „Impulso“ ekipos, kuri pirmauja „Santarvės taurės“ pirmenybėse, puolėjai Antanas Tautvydas ir Rytis Leliūga. Pastarasis puolėjas lyderių ekipos garbės šiose pirmenybėse jau negins, nes išvyksta į peržiūrą Norvegijoje, kur jį pakvietė vienas iš šios šalies aukščiausios lygos klubų.
„Iš tikrųjų mes nedemonstravome tokio žaidimo, kokį turi rodyti vieni iš pirmenybių lyderių. Esame labai tuo nepatenkinti ir tikimės, kad per čempionato pertrauką pavyks viską suderinti, ir toliau sieksime tik pergalių“, – sakė ekipos vadovas Aldaras Pupliauskas.
Šiaurės zonos pirmenybėse mūsų komanda su aštuoniolika taškų užima antrąją vietą. Vienu tašku juos lenkia Kelmės „Kražantės“ futbolininkai, kurie dar turi vienas rungtynes atsargoje.
Čempionate skelbiama mėnesio pertrauka: kovas komandos atnaujins tik rugpjūčio 12 dieną. Nors tvarkaraštis nesudarytas, tačiau aišku, kad pirmąsias rungtynes mūsų futbolininkai žais Kelmėje su pirmenybių lydere „Kražantės“ komanda.
Pasak A. Pupliausko, futbolininkai neatostogaus: jie kovas tęs „Santarvės taurės“ futbolo turnyre, kurio finalai numatyti rugpjūčio ketvirtąją.
Sigito STRAZDAUSKO nuotr.:
Tomui Daukšui (geltona apranga, su kamuoliu) antrą kartą šį sezoną panevėžiečių vartininko po baudinio nuginkluoti nepavyko.