Rudens aksesuarai. Ką privalote įsigyti norėdamos išpildyti savo įvaizdį?

Aksesuarai yra paprastas ir pigus būdas suteikti įdomumo kiekvienam drabužių deriniui. Vertindamos savo drabužinės turinį šį rudenį nepamirškite peržvelgti ir papuošalų, batų, skrybėlių ir kitų aksesuarų lentynos. Svarbu, kad kiekvienas papuošalas atspindėtų naują sezoną ir būtų lengvai priderinamos prie šiltos aprangos. Rinkdamiesi skirtingus aksesuarus nepamirškite įvertinti ir savo asmeninio stiliaus. Jie turėtų pabrėžti jūsų išskirtinumus, o ne užgožti. Šiame straipsnyje galite pasižvalgyti į populiariausius rudens aksesuarus, kuriuos galite įtraukti į savo pirkinių sąrašą.

Fedora

Struktūrizuotos skrybėlės šį sezoną yra labai madingos. Įvairūs galvos apdangalai karaliauja mados olimpe ištisus metus. Vasarą moterys puošiasi didelėmis šiaudinėmis skrybėlėmis, o rudenį – veltomis fedoromis. Rinkitės klasikinio dizaino skrybėlę, kuri tik įvairioms progoms. Ji puikiai tinka vėsiomis rudens dienomis. Taip pat, ji gali padėti apsisaugoti ir nuo trumpo rudeniško lietučio. Fedoros puikiai tinka moterims mėgstančioms romantišką ar net kiek bohemišką aprangos stilių.

Auksiniai papuošalai

Šį sezoną vėl madingi ryškus auksiniai papuošalai. Rankas galite puošti smulkiais auksiniai žiedais ir apyrankėmis. Nebijokite sluoksniuoti apyrankių. Kartu galite derinti skirtingų dydžių ir tekstūrų papuošalus. Šis metodas leis sukurti išskirtinį įvaizdį. Skirtingai nei kiti aksesuarai šį sezoną madingi masyvūs auskarai. Dideli kabantys auskarai kiekvienam įvaizdžiui suteiks prabangos ir elegancijos. Prisiminkite, kad puošnūs auskarai neturėtų būti derinami prie sportinio stiliaus drabužių, nes tai nesuteiks įvaizdžiui harmonijos.

Skaros

Ankstyvą rudenį vis dar galite nešioti lengvas vasarines skareles aprištas aplink kaklą ar įpintas į plaukus. Šį sezoną madinga skaras nešioti vietoje plaukų lankelio. Tokiam įvaizdžiui rinkitės lengvas šilkines sodrių spalvų skareles. Oranžinė, raudona, ruda, tamsiai žalia – tai spalvos, kurios madingos kiekvieną rudenį. Stipriai atvėsus orams lengvas skareles pakeiskite šiltais ir masyviais šalikais. Jeigu pasirinkite ryškų šaliką jis taps svarbiausia jūsų įvaizdžio dalimi. Prie neutralių spalvų paltų ir rudeniškų batų puikiai derės ryškiaspalviai šalikai, kuri ne tik neleis jums sušalti, bet ir padės atrodyti žavingai.

Platūs diržai

Kokybišką diržą savo spintoje privalo turėti kiekviena moteris. Šaltajam sezonui rekomenduojama rinktis plačius diržus, kurie puikiai tiks norint susiausti paltą ar storą megztą suknelę. Aukštos kokybės diržai nėra pigūs, bet tikrai nenusivilsite investavę į šį aksesuarą. Pigūs diržai pagaminti iš sintetinių medžiagų labai greitai praranda savo išvaizdą, todėl vos per kelius mėnesius privalėsite išmesti ne vieną diržą. Dėl šios priežasties, stilistai rekomenduojama dairytis plačių neutralių spalvų diržų pagamintų iš natūralios odos.

Rankinukai 

Vasarą kiekviena moteris turėjo bent vieną didelį paplūdimio krepšį, kuriame galėjo sutalpinti visus reikiamus vasaros aksesuarus. Rudeniui verčiau rinkitės smulkesnius rankinukus. Prie masyvių batų su platforma ir apkritusių paltų nedidelė rankinė atrodys žavingai, nes padės išlaikyti įvaizdžio proporcijas. Piniginės taip pat, gali tapti puikiu rudens aksesuaru. Į madą vėl grįžo didelės piniginės, kuriose galite laikyti ne tik banko korteles, bet ir grynuosius pinigus, monetas ar net įsimesti mėgstamą lūpdažį. Talpios piniginės yra tikras išsigelbėjimas visoms skubančioms moterims. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto