***Santarvės virtuvėlė:*** Vieno kąsnio užkandis

Jau penktadienis. Ir prieš akis dvi laisvos dienos, kai galime savo šeimą ar draugus palepinti skanesniais, išradingesniais ir daugiau laiko reikalaujančiais patiekalais. O gal ką nors domina paprastesnių valgių receptai, konservavimo gudrybės?
Visa tai tikimės sutalpinti į naują mūsų svetainės rubriką „SANTARVĖS virtuvėlė“.
Kol mažeikiškiai pagalvos, kokia kulinarine patirtimi verta pasidalyti viešai, rubriką „palaikyti“ nutarė redakcijoje dirbantys žmonės.
Kiekvieną penktadienį mūsų kolegos pristatys po vieną išbandytą valgių gaminimo receptą.
Laukiame ir Jūsų laiškų, patiekalų gamybos proceso aprašymų bei nuotraukų. Viską siųskite adresu info@santarve.lt arba tiesiog portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.

Tokios „sraigės“ pagaminamos per 15-20 minučių. Nuotrauka iš asmeninio albumo.

Tai paprastas ir greitai paruošiamas vieno kąsnio užkandis. Gaminti nemėgstu, todėl renkuosi  minimaliai laiko ir pastangų reikalaujančius receptus. Iškart pasakau, kad šis patiekalas netiks gurmanams, nes per daug paprastutis.
Šįkart siūlau iškepti „sraiges“ iš pirktinės bemielės sluoksniuotos tešlos ir pieniškų dešrelių. Jau minėjau, kad su Džeimsu Oliveriu nedraugauju, tad reikiamus produktus nusiperku bet kurioje maisto parduotuvėje ir per 15–20 min. sukiojimosi virtuvėje iškepu „sraiges“.

Reikia šių produktų:
1 pakelio (6 lapelių) bemielės sluoksniuotos tešlos,
400 g pieniškų dešrelių ir šiek tiek miltų skardai pabarstyti.

Gaminimas:
Kiekvieną atšildytą tešlos lapelį perpjauname pusiau. Dabar turime du maždaug vienodus tešlos kvadratus. Į kiekvieną jų dedame dešrelę (jei dešrelė ilga, ją reikia „patrumpinti“, kad ilgis atitiktų kvadratėlio ilgį) ir susukame.
Gautą „ritinėlį“ supjaustome 1 cm pločio skritinėliais ir išdėliojame ant skardos, pabarstytos miltais. Šauname į šiltą orkaitę ir kepame apie 15 min. 180–200 Cº temperatūroje.
„Sraigės“ iškepa greitai: gražiai iškyla tešla ir šiek tiek „išsipučia“, ir apskrunda dešrelė.
Kepiniai suvalgomi taip pat greitai, kaip ir pagaminami. Mano vaikai „sraiges“ sušlamsčia akimirksniu, todėl nespėju jų net kažkaip ypatingai papuošti.
Skanaus

Ingrida

2 Atsakymai į “***Santarvės virtuvėlė:*** Vieno kąsnio užkandis”

  1. Pepe parašė:

    Thanks Andrea,I didn’t know that a friend srehad it! How cool! Your book is phenomenal and I love it! EVERY new parent should get a copy as a gift! It would be great if somehow it could go in the gift bags hospitals give to new parents! HMMMMM! I wonder how we could work that! Imagine, parents of all different income levels, life stages, and circumstances with the chance to give their children the best gift EVER, tools for a successful happy life! I think that is something we should work on!~Beth

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    buono buono!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto