Savaitgalį sužaloti trys motociklais važiavę žmonės

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalį eismo įvykiuose buvo sužaloti trys žmonės. Visi jie nukentėjo važiuodami motociklais. Vienas iš motociklininkų buvo neblaivus ir neturėjo teisės vairuoti motociklo.

Atsidūrė ligoninėje

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį netoli Bugenių geležinkelio stoties, prie kelio Bugeniai – Pikeliai, 18-metis Kušlėnų kaimo gyventojas S. D. posūkyje nepasirinko saugaus greičio ir, nesuvaldęs motociklo „Honda 125“, nuvažiavo  į pakelės į griovį.
Dėl patirtų sužalojimų vaikinas paguldytas į ligoninę.

Sužaloti du žmonės

Du žmonės buvo sužaloti Kurmaičių sodų bendrijoje, kai apvirto vairuotojo nesuvaldytas motociklas „Yamaha XVS110“. Pirminiais duomenimis, sodų bendrijos gyventojas D. R. vairavo motociklą, neturėdamas tokios teisės ir būdamas girtas. Jam nustatytas 1,16 promilės girtumas.
Eismo įvykio metu buvo sužalotas motociklo vairuotojas ir kartu važiavusi mergina.
Po medikų apžiūros abu nukentėjusieji buvo išleisti gydytis ambulatoriškai.

Apgadinti trys automobiliai

Kitas girtas vairuotojas apgadino tris automobilius. Neblaivus mažeikiškis A. Š. penktadienį, apie ketvirtą valandą dienos, automobiliu „Ford Mondeo“ nesėkmingai bandė išvažiuoti iš Pavasario 33-ojo namo kiemo.
Pirminiais duomenimis, vyriškis, kuriam nustatytas 2,88 promilės girtumas, vairuodamas automobilį atbuline eiga, nepaliko saugaus atstumo, todėl atsitrenkė į kitą stovintį automobilį. Tada pavažiavo į priekį ir trenkėsi į dar vieną stovinčią transporto priemonę.
A. Š. apgadino ne tik savąjį „fordą“, bet ir „Renault Megane“ bei „Saab“ markių automobilius.

Nepranešė policijai

Eismo įvykis, kai nebuvo laikomasi saugaus atstumo, registruotas penktadienį Gamyklos gatvėje, ties 33-uoju namu.
Mažeikiškis M. V., vairuodamas automobilį „Renault Espace“ atbuline eiga, kliudė stovintį „Ford Tranzit“. Apie įvykį M. V. policijai nepranešė ir pasišalino iš jo vietos.

Nukentėjo kelio ženklas

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Algirdo gatvėje, ties 61-uoju namu, tirkšliškis R. M., vairuodamas automobilį „Saab“, nepasirinko saugaus greičio. Kelio posūkyje jis nesuvaldė savo transporto priemonės, atsitrenkė į kelkraščio atitvarus ir apgadino kelio ženklą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto