Sportinėse varžybose – bendruomenių susibūrimas

Tarp stalo tenisninkų asmeniniame turnyre jau antrą kartą šiais metais triumfavo Bronius Noreika (trečias iš dešinės). Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Sedos seniūnijoje virte verda sportinis gyvenimas – Dagių sporto komplekse vyko šios seniūnijos bendruomenių sporto šventė. Seniūnijų sporto žaidynių antrajame etape rajono garbę gynė sediškiai.

Išsiaiškino stipriausius

Sedos seniūnijos bendruomenių sporto šventė vyko Dagių bendruomenės namuose ir šalia esančiame sporto aikštyne. Buvo varžomasi stalo teniso, futbolo ir bendruomenių estafečių turnyre (šis organizuotas pirmąjį kartą).
Pirmąją vietą komandinėse pirmenybėse tarp keturių stalo teniso turnyre kovojusių ekipų iškovojo Egidijaus Videikos, Edvino Lobanovo ir Justino Bidvos atstovaujama ekipa. Antroje vietoje liko sediškiai Vidmantas Juoneikis, Paulių Bliujus ir Andrius Katkus. Asmeninėse varžybose, kaip ir vasarį vykusiame analogiškame seniūnijos stalo teniso turnyre, pirmąją vietą iškovojo Bronius Noreika.
Futbolo turnyre triumfavo patyrę „Sedulos“ futbolininkai, lemiamoje kovoje įveikę Sedos jaunimą. Treti ir ketvirti liko Renavo ir Dagių sportininkai.
Seniūnijos vyriausiasis specialistas Ričardas Zoza džiaugėsi gražia švente ir pastebėjo, kad šiais metais joje buvo ir naujų dalykų.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto