Sporto mokyklos informacija: vieni kritikavo, kiti – gynė

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Mažeikių rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo pristatyta informacija apie Mažeikių sporto mokyklos veiklą bei perspektyvas. Ją pateikęs įstaigos direktorius Algirdas Pocevičius iš savivaldos vadovų sulaukė nemažai kritikos, buvo pasigesta racionalesnių apskaičiavimų ir konkretesnių ateities planų.
Kai kurie politikai bandė ginti vadovą teigdami, kad visi klausimai ir kritika turėtų būti išakyta tarybos komitetų, o ne tarybos posėdyje.

Mažeikių sporto mokyklos vadovas A. Pocevičius politikams pristatė dabartinę situaciją, papasakojo, kokiomis nuotaikomis gyvena mokykla, įvardijo auklėtinių pasiekimus bei problemas. Mokykloje dirba 14 mokytojų, yra 21,75 aptarnaujamojo personalo pareigybės.
„Pareigybių skaičius pas mus yra kintantis. Kai veikia baseinas, dirba ir gydytoja, ir slaugytoja, o tuo metu, kai baseinas uždarytas, jos yra atleidžiamos“, – kalbėjo direktorius.
Tarybos posėdžio metu Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė politikus informavo, kad pareigybių skaičius peržiūrimas, nes jau dabar esantis akivaizdus jų perteklius.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Sporto mokyklos informacija: vieni kritikavo, kiti – gynė”

  1. O parašė:

    O pavaduotojos pusė etato tėra? O pavaduotoja žino savo vienų treniruočių trukmę (2-3 val.)? O sekretorė turės dirbti nuo 8 iki 17 val. ir net ne už minimumą?

  2. vaišės parašė:

    Sigute Bernotienė laabai seniai pažįsta SM direktorių AlgIMANTĄ. Gal kartu yra dar ir dirbę? Pareigybių skaičius peržiūrimas??? Dirba ir gydytoja? Kas ją yra matęs baseine? Tik 1 kartą metuose gal štampą uždeda? Kas ir kaip baseiną valdo? Sekretorė-archivarė dirba tik rusėjo mėn., o po to gali eiti į darbą kada nori ir kiek nori? Pavyzdingoji pavaduotoja… Ir dar daug klaustukų, apie kuriuos nemažai kas žino, bet….Kas paneigs, kad gal visoms valdžioms visiems savaip naudinga ta betvarkė?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto