Stalo tenisininkai pradėjo kovų maratoną

„Vijurko“ komanda, kuriai atstovauja (iš kairės) Arnoldas Domeika, Irmantas Daukontas, Lukas Frejeris, Tonetas Domeika ir treneris Raimondas Jackevičius, pirmajame ture šventė pergales. Nuotrauka iš komandos archyvo

Šešios mūsų rajono komandos pareiškė norą dalyvauti daugiau kaip pusmetį trunkančiose Lietuvos stalo teniso lygų pirmenybėse, kai kurios jų jau pradėjo kovas.

Pirmosios į kovą dėl apdovanojimų stojo aukščiausios ir ketvirtos lygos komandos. Aukščiausioje lygoje šį sezoną, kaip ir praėjusį (jis buvo nutrauktas nesužaidus finalinių susitikimų), rungtyniauja dvylika ekipų: po dvi Vilniaus, Kauno ir Vilkaviškio, taip pat Mažeikių, Panevėžio, Kelmės, Šiaulių, Klaipėdos ir Širvintų komandos.
Mažeikių „Vijurko“ ekipa, kuriai šį sezoną atstovauja broliai Arnoldas ir Tonetas Domeikos, Lukas Frejeris ir Irmantas Daukontas, šioje lygoje jau pradėjo kovas. Pirmajame ture, kuris vyko Klaipėdoje, mažeikiškiai iškovojo dvi pergales – rezultatu 5:0 nugalėta Kauno „Raudona juoda“ ir rezultatu 5:2 įveiktas Kauno „SM Gaja-Topas“.
„Pernai, nors ir neįvyko lemiami susitikimai, pasidabinome bronzos medaliais. Šiais metais ekipą sustiprino Arnoldas Domeika, tad kitų tikslų, kaip kovoti dėl prizinių vietų, pas mus nėra ir negali būti – juk tokio lygos varžybose jau devyniolika kartų esame tapę ir šalies čempionais, ir prizininkais“, – apie šio sezono tikslus kalbėjo komandos treneris Raimondas Jackevičius.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto