Startavo nauja Jaunimo reikalų taryba

Ryšių su visuomene skyriaus nuotrauka

Įvyko pirmasis naujai patvirtintos Mažeikių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis. Jame išrinktas tarybos pirmininkas, aptartas veiklos planas, prioritetinės veiklos sritys.

Tarybos pirmininku buvo išrinktas Edgaras Kontrimas. Vaikinas yra „Mažeikių gatvės gimnastų“ narys. Jis ne kartą yra teigęs, jog tiki, kad jauni žmonės turi svertų formuojant jaunimo politiką rajone. Kita vertus, norint ją formuoti, reikia ir aktyviai dalyvauti, išreikšti savo nuomonę.
Pirmininko pavaduotoju išrinktas Savivaldybės mero patarėjas Giedrius Petrulevičius.
Pasak jaunimo reikalų koordinatorės Alvydos Purauskytės, naujoji taryba ir toliau tęs pradėtas veiklas dėl vietos jaunimo gerovės, veiks jaunimo politikos Savivaldybėje, tarptautinio bendradarbiavimo plėtojimo srityse. Taip pat įgyvendins jaunų žmonių iniciatyvas – organizuos konferencijas, mokymus, stovyklas. Jau netrukus, lapkričio 11 dieną, Mažeikiuose vyks tradicine tapusi konferencija „Jungtinės pajėgos Mažeikių miestui 2017“.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

6 Atsakymai į “Startavo nauja Jaunimo reikalų taryba”

 1. bambeklis parašė:

  Startavo…geriau parašytų finišavo

 2. bambekliams parašė:

  Ar komentuojantieji žino, kad jaunimo tarybos jaunimas veikia neatlygintinai, savo laisvo laiko sąskaita. Tad prieš bambėdami, pasidomėkite.

 3. . parašė:

  Pagirtina kad juda jaunimas!! Žmonės kurie nieko nedaro bent jau komentarų nerašytų !

 4. Dieds parašė:

  Tiesiog stebiuosi žmonių mažėja tuo ir jaunimo,o valstybės ir savivaldybių sektoriuose prisigalvoja vis naujų padalinių ,svarbiausią,kad jie yra neveiksnus ir finansiškai nepagrįsti.Peršasi nuomonė,kad kuriamą vienu tikslu ,kad įdarbinti kokį nors žmogiukštį.

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  nuo kada vaiciulis ir auryla jaunimui priklauso

 6. Juozas parašė:

  Dar vienas neveikiantis organas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*