Startuoja naujas projektas – Valdžios televizija. Smagios Juokų dienos!

Savivaldybės administracija, jau perėmusi dalį „Jievaro“ mokyklos, Valdžios TV įrengimo darbus planuoja atlikti iki birželio 1 d. Laimutės STANKIENĖS nuotr.

Savivaldybė dar nepranešė, bet, „Santarvės“ žiniomis, nemažai biudžeto lėšų ir pastangų šiemet bus skirta Valdžios televizijai (VTV) kurti.

Įsikurs kaimynystėje

Savivaldybės administracija, kaip jau pastebėjo mažeikiškiai, pradėjo ruoštis šiam projektui. Daugiau nei mėnesį Savivaldybės svetainėje galima buvo stebėti pirmuosius šios TV šauklius – vaizdo klipus, kuriuose valdžia pasakoja, kaip jai sekasi vadovauti. Informatyviuose ir aktualiuose pasisakymuose išsamiai atskleidžiamas nuveiktų darbų spektras, detaliai įvardijamos rajono bendruomenių problemos ir pateikiami jų sprendimo būdai. Tai – tik naujosios VTV darbų pradžia.
Kaip pavyko išsiaiškinti, Valdžios televizija įsikurs netoli svarbiausio Savivaldybės pastato – „Jievaro“ mokyklos patalpose. Ši pagrindinė mokykla bus iškelta į kol kas nenaudojamą Laižuvos mokyklos pastatą, o centre įsikūrusį daugiaaukštį užims naujosios VTV administracija, filmavimo studijos, grimo kambariai, kavinė-restoranas ir peržiūrų salė.

Vyksta atranka

Šiandien vyks atranka į VTV diktorius ir laidų vedėjus. Tam, kad taptumėte naujosios VTV veidu, reikia tinkamai pasiruošti. Kiekvienas kandidatas konkurso komisijai turės įtikinamai ištarti tris sakinius: „Mūsų valdžia – geriausia iš visų valdžių“, „Valdžia vienodai myli kiekvieną Mažeikių rajono gyventoją ir rūpinasi jo gerove“, „Kad ir ką darytų valdžia, ji visada teisi.“
Tie mažeikiškiai, kuriems pasiseks įtikinti daugumą šios garbingos komisijos narių (beje, joje nėra nė vieno valdžios atstovo, tik eiliniai mažeikiškiai, kuriuos ir reikia teigiamai paveikti), taps etatiniais VTV darbuotojais ir valstybės tarnautojais.
Pretendentai į diktorių ir laidų vedėjų pareigas turi kuo greičiau (iki 12 val.) siųsti savo gyvenimo aprašymą el. paštu mazeikiai.balandziopirmoji.lt

Ruošėsi gana ilgai

Naujosios Valdžios televizijos direktorė Lama Putikienė „Santarvei“ sakė, kad pagrindinius VTV vadovybės postus užims dabartiniai Savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus specialistai. Dėl šios priežasties – toli siekiančio Savivaldybės vadovų projekto – skyrius ir buvo suformuotas iš keturių žmonių.
Beveik dveji metai praktikos – ir Valdžios televizijos idėjinis stuburas buvo suformuotas, ideologiškai sutvirtėjo ir yra pasiruošęs sėkmingai vadovauti bei kūrybiškai šlovinti valdžios pasiekimus, darbus, ateities sumanymus, skleisti Mažeikių vienybės ir gerovės idėjas.

One Reply to “Startuoja naujas projektas – Valdžios televizija. Smagios Juokų dienos!”

  1. Anonimas parašė:

    Su balandžio 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*