Sukčiai bando ne tik gyventojų, bet ir bendrovių patiklumą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalį Mažeikių rajono policijos komisariate pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl sukčiavimo, vienu atveju bus tiriamas ir pasikėsinimas padaryti nusikalstamą veiką.

Norėjo apgauti draudimo bendrovę

Šeštadienį į policijos pareigūnus su pareiškimu kreipėsi draudimo paslaugas teikianti bendrovė „Compensa TU S.A.“ Jos atstovai informavo, kad praėjusių metų gruodžio dvidešimtąją Mažeikiuose keli asmenys, veikę bendrai, inscenizavo eismo įvykį. Šio įvykio aplinkybes draudimo bendrovei jie nurodė kaip tikras ir pasikėsino įgyti draudimo išmoką.
Draudimo bendrovei kilo įtarimas, kad įvykio aplinkybės neatitinka tikrovės ir draudimo išmoka nebuvo išmokėta.
Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl pasikėsinimo padaryti nusikalstamą veiką ir sukčiavimo, už tai gresia įvairus bausmių spektras, kuris numato net laisvės atėmimo iki trejų metų bausmę.

Nei telefono, nei pinigų

Sekmadienį, remiantis aštuoniolikmečio Laisvės gatvės gyventojo pareiškimu, pradėtas tyrimas dėl sukčiavimo. Vasario pabaigoje vaikinas internetu pirko mobiliojo ryšio telefoną „Iphone“ ir iš savo banko sąskaitos pervedė į D. Z. sąskaitą septynis šimtus keturiasdešimt litų.
Po šio pervedimo prasidėjo mažeikiškio vargai – telefono jam neatsiuntė, pinigų negrąžino, D. Z. į telefono skambučius nebeatsiliepia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto