„Tavo pastogės“ namų gyventojų migracija tarp dviejų kasų baigiasi

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

„Tavo pastogės“ administruojamų namų gyventojai nuo sausio mėnesio beveik visas įmokas už  komunalines paslaugas, išskyrus dujų tiekimą, galės susimokėti šios bendrovės kasoje.
Sutartis baigiama derinti ir su dujas tiekiančia „Saurida“, artimiausiu metu tikimasi ją pasirašyti.

Vieninga sąskaita pailgės

„Tavo pastogės“ direktorius Antanas Naujokas pasidžiaugė: Naujųjų metų proga šios bendrovės administruojamų namų gyventojams galintis pranešti gerą naujieną. Pagaliau pavykę susitarti su Savivaldybės kontroliuojamomis įmonėmis „Mažeikių šilumos tinklai“ bei „Mažeikių komunalinis ūkis“, tad gyventojai už šildymą ir aplinkos tvarkymą bei laiptinių valymą šias paslaugas teikiančioms bendrovėms už gruodžio mėnesį jau galės susimokėti „Tavo pastogės“ kasoje.
Sutartis dėl įmokų surinkimo pasirašyta ir su „Telšių regiono atliekų surinkimo centru“.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

7 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content