Turgaus lankytojai turėtų būti budrūs: čia darbuojasi ir kišenvagiai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Policijos pareigūnus vienas po kito pasiekia miesto turguje apvogtų mažeikiškių pareiškimai.

Pasiekė lankytojų skundai

Praėjusį šeštadienį, liepos 13-ąją, nuo kišenvagių nukentėjo dvi moterys, atėjusios į turgų. Viena turgaus lankytojų nusipirko gėlių ir tik grįžusi prie automobilio pasigedo savo piniginės su nedidele suma grynųjų pinigų. Nenudžiugo ir kita mūsų rajono gyventoja, aptikusi, kad nebeturi piniginės, kurioje buvo asmens dokumentai ir grynieji pinigai.
„Santarvė“ primena, kad birželio 29 d. turguje apsilankiusi garbaus amžiaus mažeikiškė neteko piniginės su 60 eurų, tiek pat prarado Krakių kaimo gyventojas.

Saugotis būtina pačiam

Mažeikiškiams policijos pareigūnams dar nepavyko nustatyti, kas daro šiuos nusikaltimus. Pasak jų, kad dingo piniginė, žmogus dažniausiai apsižiūri tik praėjus kuriam laikui, tad negali nurodyti, kuriuo metu ir kurioje turgaus vietoje ji buvo pavogta.
Atėję į turgų žmonės turi būti budrūs, nes ilgapirščiai stebi, kas turi daugiau pinigų, kur įsideda piniginę, įsigiję prekę. Piniginę geriausia laikyti rankinės dugne, rankinę būtina užsegti, ją laikyti priešais save. Jeigu turima didesnė pinigų suma, patartina juos laikyti keliose vietose. Didelė klaida piniginę nešiotis galinėje kelnių kišenėje, ją patikimiausia laikyti vidinėje priekinėje striukės ar švarko kišenėje. Piniginėse negalima laikyti užsirašyto banko kortelės PIN kodo, nes piniginės vagis ištuštins ne tik ją, bet ir banko sąskaitą.
„Tik šie būdai gali padėti išvengti vagišių – jeigu jie matys, kad jūs saugote savo daiktus ir savo dėmesio ilgam nesutelkiate pašaliniams dalykams, jie prie jūsų neis. Dažniausiai į vagių akiratį patenka senyvo amžiaus žmonės, kurie yra mažiau atsargūs“, – sakė pareigūnai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto