Ugnis kėsinosi į gyvenamuosius namus Sedoje ir Ukrinuose

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ugniagesiai gelbėtojai laiku spėjo užgesinti dviejuose mediniuose namuose besiplieskiančius gaisrus, o mažeikiškiai policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl bandymo padegti buto duris.

Ugnis nespėjo įsisukti

Penktadienio pavakarę kaimynai pastebėjo, kad iš Sedoje, J. Basanavičiaus gatvėje, esančio namo veržiasi dūmai, ir apie tai informavo skubios pagalbos telefonu 112.
Pirmieji į uždūmintas patalpas atskubėję miestelio ugniagesių komandos vyrai aptiko gaisro židinį ir užpylė jį vandeniu.
Paaiškėjo, kad ugnis mediniame name įsiplieskė prie kamino – aplink medinę perdangą. Ugniagesiai gelbėtojai nuardė jos dalį ir per pusvalandį visiškai likvidavo gaisro pavojų.
Kitas pranešimas, kuriuo informuota, kad dega namas Ukrinuose, ugniagesius gelbėtojus pasiekė šeštadienį, apie pusę keturių nakties. Atvykusius pareigūnus pasitiko dūmuose skendintis namas – kaip vėliau paaiškėjo, kol kas dėl nežinomų priežasčių degė vidinė medinio namo siena.
Per gaisrą išdegė dalis sienos, išdužo langai, aprūko lubos ir namų apyvokos daiktai.

Padegė durų kilimėlius

Šeštadienį, apie devintą valandą vakaro, Draugystės gatvės daugiabučio namo gyventojai pranešė, jog jų laiptinėje bandyta padegti buto duris.
Pirminiais policijos duomenimis, kol kas nenustatyti asmenys padegė prie dviejų butų durų esančius kilimėlius. Nedidelį gaisrą sutramdė gyventojai, ugnis apgadino dvejas duris.
Šiuo metu vyksta ikiteisminis tyrimas, tikslinama, kokia ir kam padaryta turtinė žala. Už tokią nusikalstamą veiką gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto