Varduvos upėje gelbėtojai ieško nuskendusios moters

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmadienio vakarą ugniagesiai gelbėtojai buvo iškviesti ieškoti, kaip įtariama, nuskendusios moters.


Aptiko tik muilą ir basutes 

Apie pusę vienuoliktos vakaro iš Kukių kaimo, esančio Židikų seniūnijoje, pareigūnus pasiekė pranešimas apie nuskendusią moterį.
Kaip pasakojo paieškas vykdę pareigūnai, nuvykus į nurodytą vietą paaiškėjo, kad Varduvos upėje galimai nuskendo apie penkiasdešimties metų moteris. Ant kranto buvę žmonės negalėjo nurodyti moters asmens duomenų, tačiau patikino jos nebematę nuo penkioliktos valandos.
Įtarimus, kad moteris galėjo nuskęsti, ugniagesiams gelbėtojams padidino radinys: ant lieptelio, einančio į upę, jie aptiko muilą, vieną basutę, kita basutė rasta vandenyje. Įtariama, kad moteris besiprausdama galėjo nukristi nuo liepto ir nuskęsti.
Pareigūnai iki sutemų plaukiojo upe ir ieškojo skenduolės, tačiau paieškos buvo bevaisės. Sutemus jos buvo nutrauktos, moters toliau ieškoma antradienį.

2 Atsakymai į “Varduvos upėje gelbėtojai ieško nuskendusios moters”

  1. laima parašė:

    Nuskendusi moteris dirbo L /D“ŽILVITIS“.Nuoširdžiausia užuojauta jos šeimai,bendradarbiams bei žmonėms,kurie ją pažinojo.Sudie,Adele,amžiams.

  2. arvydas damijonaitis parašė:

    GYVYBIŠKAI SVARBI INFORMACIJA: Žmonės skęsta dėl vienos pagrindinės priežasties.Mažas lašelis vandens papuola į bronchus,automatiškai blokuojamas (išsijungia) smegenyse esantis plaučiu oro įkvėpimo centras.Žmogus negali įkvėpti oro ir per 2 minutes uždusta.Jeigu nori gyventi, reikia žinoti KAIP ĮJUNGTI PLAUČIŲ ORO ĮKVĖPIMO CENTRĄ. Reikia 10 sekundžių apvirsti (žemyn galva), tik tada įkvėpimo centras įsijungs,galėsit įkvėpti oro kai vėl iškilsit į paviršių.Arvydas Damijonaitis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto