Žiedinių lenktynių A3000 klasėje mažeikiškiai buvo geriausi

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Dviejuose turnyruose dalyvaujantys Mažeikių automobilių sporto klubo (ASK) ekipažai vieną po kito skina laimėjimus. Savaitgalį mūsų rajono atstovai gerai pasirodė Baltijos šalių žiedinėse lenktynėse.

Suvažiuota be netikėtumų

„Baltic Endurance Championship“ varžybos šį savaitgalį vyko Pernu mieste, Estijoje. Mažeikių ASK ekipažas: Vitalijus Plastininas, Egidijus Gelūnas ir Artūrs Šimins – dalyvavo šešių valandų ištvermės žiedinėse lenktynėse.
Specialiai žiedinėms lenktynėms parengtu automobiliu „Peugeot 308 RC“ važiavę klubo atstovai varžėsi A3000 klasėje ir iškovojo pirmą vietą, bendroje „BEC 6H“ lenktynių dalyvių įskaitoje jie buvo dešimti.
„Šį kartą suvažiavome pagal planą – laiku pasikeisdavome, išvengėme netikėtų kontaktų su varžovais, kurie sukelia nenumatytus techninius gedimus ir taip nubloškia į žemesnes vietas. Iš trijų varžybų etapų tai pats sėkmingiausias“, – tvirtino komandos vadovas V. Plastininas.
Tai buvo trečiasis Baltijos čempionato etapas, pirmasis vyko Rygoje, du – Pernu trasoje.
Rugsėjį Rygoje vyks ketvirtas – paskutinis etapas, po jo ir paaiškės, ar Mažeikių ASK atstovai tapo lenktynių prizininkais.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*