Autsaiderių dvikovoje – nesėkmė

Dariui Tarvydui (raudona apranga), kaip ir kitiems mažeikiškiams, sunkiai sekėsi sulaikyti Kėdainių klubo legionierius. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Lietuvos krepšinio lygos autsaiderių dvikovoje „Mažeikių“ krepšinio komandai namuose nepavyko pelnyti pirmojo taško.

Kilo į lemiamą šturmą

Savo namų aikštelėje pergalių lygoje dar neiškovoję mažeikiškiai krepšininkai susitiko su turnyrinės lentelės kaimynu Kėdainių „Nevėžiu“, turėjusiu dvi pergales.
Rungtynės mažeikiškiams prasidėjo daug žadančiai – iš pradžių jie pirmavo rezultatu 17:11, tačiau po to iniciatyvą perėmė svečiai ir pirmąjį kėlinį laimėjo vieno taško skirtumu – 20:19. Antrajame kėlinyje skirtumas išaugo iki vienuolikos taškų, trečiajame – iki keturiolikos.
Ketvirtojo kėlinio pabaigoje mūsų komanda pakilo į lemiamą šturmą, sumažino atsilikimą iki keturių taškų, vienos atakos metu net tris kartus iš eilės atakavo varžovų krepšį, tačiau pelnyti taškų nepavyko. Tuo pasinaudojo varžovai – jie pelnė iš eilės penkis taškus be atsako ir laimėjo rungtynes rezultatu 83:75.
Mūsų komandoje rezultatyviausiai žaidė Raimundas Danys, pelnęs 22 taškus, po 14 taškų įmetė Ignas Razutis ir Arvydas Gydra.

„Mažeikiai“ lieka be pergalių

Pasak komandos trenerių, šiose rungtynėse varžovų pergalę lėmė mūsų žaidėjų blogas darbas gynyboje – neapsiginta vienas prieš vieną, neuždengtas varžovų snaiperis Justas Tamulis, kuris pataikė penkis tritaškius metimus. Be to, pritrūko ir didesnio kitų žaidėjų indėlio į komandos taupyklę – atsarginiai žaidėjai, kurie pakilo nuo suolo, įmetė tik 28 taškus, tuo tarpu svečių atsarginiai – 40 taškų.
Šiuo pralaimėjimu „Mažeikiai“ gerokai apsunkino savo padėtį kovojant dėl dešimtosios vietos – „Nevėžis“ dabar jau lenkia mūsų ekipą trimis pergalėmis, kai mažeikiškiai neturi nė vienos.
Artimiausias rungtynes „Mažeikių“ komanda žais trečiadienį Pasvalyje su „Pieno žvaigždėmis“ ir tai jau bus trečiojo rato susitikimas.
Iki metų pabaigos mažeikiškiai namuose dar sužais trejas antrojo rato rungtynes su: Vilniaus „Lietuvos rytu“, Kauno „Žalgiriu“ ir Panevėžio „Lietkabeliu“.