Krepšininkams – pergalinga savaitė

Pergalinga praėjusi savaitė buvo Nacionalinėje krepšinio lygoje rungtyniaujančiai „M Basket“ ekipai.

Ketvirtadienį mažeikiškiai svečiavosi Vilniuje, kur susikovė su lygos debiutantu „Steku“. Pirmoji pergalė rezultatu 80:75 iškovota po permainingos kovos: po dviejų kėlinių trimis taškais priekyje buvo vilniečiai, po trečiojo – šešiais taškais jau pirmavo mažeikiškiai, viską lėmė dvi paskutinės rungtynių minutės, kurias geriau sužaidė „M Basket“ krepšininkai. Jie šventė pirmą pergalę išvykoje.

Mūsų ekipai net 32 taškus pelnė Karolis Guščikas, 18 taškų pridėjo Artūras Jomantas, 15 – Karolis Babušis.

Šeštadienį rungtynėse su ketvirtoje vietoje esančia „Šilute“ tris kėlinius kova vyko taškas į tašką, po jų 53:52 pirmavo mažeikiškiai. Ketvirtame kėlinyje po keturių Simo Jasaičio ir Edi Sinadinovičiaus tritaškių metimų mūsų ekipa atsiplėšė nuo varžovų ir šventė septintą pergalę – 72:61.

Ši pergalė „M Basket“ leido pakilti į turnyrinės lentelės septintą vietą.

Šią savaitę komandos laukia trejos rungtynės su turnyrinės lentelės kaimynais: antradienį namuose mažeikiškiai žais atidėtas pirmojo rato rungtynes su Šakių „Vyčiu-VDU“ (5-a vieta), ketvirtadienį taip pat namuose priims Vilkaviškio „Perlą“ (6-a vieta), o šeštadienį laukia išvyka į Joniškį ir susitikimas su vietos „Delikatesu“ (9-a vieta).