FK „Atmosfera“ iškovojo įtikinamą pergalę

Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Lietuvos antros lygos futbolo čempionate kovojanti FK „Atmosfera“ savaitgalį pelnė aštuonioliktą pergalę ir jau keturiais taškais yra nutolusi nuo antroje vietoje esančios „Hegelmann B“ komandos.

Mažeikiškiai šeštadienį svečiavosi Kaune, kur susitiko su vietos „VJFM Fortūna“. Jau rungtynių pradžioje – penktą jų minutę – prieš vartininką vienas iššokęs Arnas Andriejauskas jį nuginklavo taikliu smūgiu. Antras įvartis į aikštės šeimininkų vartus krito paskutinę pirmo kėlinio minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo mūsų ekipos puolėjas Sebastian Vasquesz.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė – žaidime ir toliau dominavo mūsų ekipa: kėlinio viduryje dar po vieną įvartį pelnė A. Andriejauskas ir S. Vasquez, tad mažeikiškiai šventė įtikinamą pergalę rezultatu 4:0.

Dabar Mažeikių ekipa turi 59 taškus ir yra keturiais taškais nutolusi nuo artimiausio persekiotojo – „Hegelmann B“ komandos.

FK „Atmosfera“ liko sužaisti penkerias rungtynes, trejas – namuose. Šį šeštadienį Mažeikiuose mūsų futbolininkų laukia akistata su Alytaus „Dainava B“ (14-ta vieta).