Mažeikiškis Žygimantas Berzinis – Europos čempionas

Žygimantas Berzinis (viduryje) paskutinį kartą kovojo jaunimo grupėje iki 23 metų, toliau jis varžysis tarp suaugusiųjų. Stop kadras iš youtube.com

Mažeikiškis sportininkas Žygimantas Berzinis Europos rankų lenkimo čempionate, kuris nuo gegužės 2 d. vyksta Slovakijos sostinėje Bratislavoje, tapo jaunimo (iki 23 metų) Europos rankų lenkimo čempionu.

});

Sportininkas varžėsi svorio kategorijoje iki 90 kilogramų, pirmenybių nugalėtoju jis tapo lenkdamas kaire ranka. Šioje rungtyje varžėsi 17 sportininkų, Ž. Berzinis pakeliui į finalą įveikė Šveicarijos, Ispanijos, Moldovos ir Ukrainos rankų lenkikus, finale vėl susitiko su moldavu Alekseju Šipilovu ir užtikrintai jį nugalėjo. Lenkdamas dešine ranka, mūsų rajono atstovas liko šeštoje vietoje.

Pernai mažeikiškis pasaulio čempionate Kazachstane jaunimo amžiaus grupėje lenkdamas kaire ranka užėmė penktą vietą, o lenkdamas dešine – iškovojo pasaulio vicečempiono titulą.

Europos čempionatas baigsis sekmadienį. Ž. Berzinis, kuriam jaunimo amžiaus grupėje...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.