90-metį paminėjusiai mokytojai Elenai Kukulskienei – gražiausi mokinių žodžiai

B. Juškaitė ir E. Kukulskienė (stovi). Nuotr. iš asmeninio archyvo

Dažnas abiturientas, jei tik gali, pirmaisiais metais po mokyklos baigimo sugrįžta aplankyti savo mokytojų ir mokyklos. Laikui bėgant tų apsilankymų mažėja. Iš buvusių mokinių atminties vienų mokytojų vardus greitai ištrina skubantis laikas, o prisiminimai apie kitus mokytojus – išmokiusius pažinti raides, išspręsti matematikos uždavinį, atskirti gerus dalykus nuo blogų, – išlieka visą gyvenimą.
Savo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoją Eleną Kukulskienę, kuriai antradienį suėjo 90 metų, prisimena, geru žodžiu mini ir jubiliejaus proga sveikina buvę Sedos vidurinės mokyklos mokiniai.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “90-metį paminėjusiai mokytojai Elenai Kukulskienei – gražiausi mokinių žodžiai”

  1. Vilija Veselytė parašė:

    Garbingo jubiliejaus proga patys nuoširdžiausi, gražiausi, šilčiausi sveikinimai mūsų auklėtojai, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai.

  2. Nijolė parašė:

    Patys geriausi linkėjimai mano klasės auklėtojai, lietuvių kalbos, literatūros ir gyvenimo mokytojai. Sveikinu džiaugiuosi, linkiu sveikatos. Viliuosi, kad mane palaiko kiti klasiokai; klasės seniūnė Nijolė Juškaitė, jumoro nestokojantis Algis Mockus, Eugenija Mockuvienė – Steponavičiųtė, Jonas Donįla ir kt. Ačiū už paskleistą žinią. Nijolė Valiuškaitė-Šišlienė.

  3. Gražina parašė:

    Nuoširdūs sveikinimai mano lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai. Su didžiausia pagarba ir dekingumu prsimenu šią nuostabią mokytoją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*